אודותינו

החברה המרכזית לאינסטלציה מעניקה את כל שירותי האינסטלציה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וברמת השירות הגבוהה ביותר. החברה מספקת שירותי אינסטלציה ופתרונות ללקוחות פרטיים, ועדי בתים, מסעדות, מוסדות ועוד. צוותי החברה זמינים 24 שעות ביממה בכל רחבי הארץ והם מביאים את הניסיון העשיר שלהם והידע המתקדם ביותר לכל לקוח בכל כתובת ואתר בהם נדרש פתרון מקצועי.

ראשונים במקצועיות, ראשונים בשירות

לחברה המרכזית לאינסטלציה יכולת מוכחת באבחון בעיות ובמציאת הפתרון הטוב ביותר והחסכוני ביותר. צוותי החברה המיומנים יכולים להעריך במדויק כל פרויקט בכל סדר גודל: פרטי, עסקי או ציבורי. צוותי החברה מצוידים במכשור טכנולוגי מתאים לכל מטרה, ויכולים לתת לכל פונה הערכה מדויקת, ולמנוע הרס שלא לצורך. לנגד עינינו עומד הצורך של הלקוח בקיצור תהליכים ובחיסכון של זמן וכסף. עשרות לקוחותינו המרוצים (קישור) ברחבי הארץ מעידים על כך, ועליהם גאוותנו.  

ליווי אישי לכל פרויקט, מהקטן ביותר עד הגדול ביותר  

פיצוץ בצינור? סתימה בצנרת ביוב? הצפה של ביוב או מים? החברה המרכזית לאינסטלציה נותנת לכל לקוחותיה גב מקצועי של חברת אינסטלציה גדולה לצד שירות קשוב ואישי.

חשוב לנו שכל לקוח יבין היטב את הבעיה שהוא נתקל בה, את השלכותיה ואת דרכי הפתרון. כל לקוח מקבל הסברים מלאים על העבודה המתבקשת, בנחת ובסבלנות. אנחנו מתחייבים לליווי צמוד מהתחלת הפרויקט ועד השלמתו לשביעות הרצון המלאה של הלקוח.