איתור נזילות

חוששים שיש לכם נזילת מים? אנחנו מיד מתייצבים לשירותכם.

כתמי רטיבות בתקרה או בקירות יכולים להפוך לכתמי עובש ולא כדאי לדחות את הטיפול בהם. יש מקרים שבהם נדרשת התייחסות דחופה, למשל כאשר קיר מתפורר בגלל חלחול מים והנזילה עלולה ליצור קצרים חשמליים ולפגוע במבנה. גם סימנים של רטיבות על הרצפה יכולים להיות סימן לנזילת מים שיכולה להרוס את החיפוי על הרצפה או לגרום לפרקט להתנפח. כשלא מטפלים בזמן, אפשר בקלות להיגרר לנזקים גדולים הדורשים השקעת עבודה רבה יותר ולהוצאות גדולות. לא צריך כמובן להיבהל. לא כל קילוף של צבע יכול למוטט בניין. אבל בהחלט כדאי להזמין מומחה של החברה המרכזית לאינסטלציה בכל חשד לנזילת מים. כיום בעידן המצלמה התרמית, אנחנו נוכל להעריך כל נזק של חדירת מים ולמנוע בקלות הידרדרות של מצב הנכס ולחסוך לכם בהוצאות.

גילוי נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית פתרונות מהירים, נקיים וחכמים

גיליתם סימני רטיבות בפנים הבית או בקירות החיצוניים? סובלים מאיטום לקוי של המרפסת או של התקרה? עשו לעצמכם טובה והתייחסו לכך ברצינות. כשהבעיה עדיין קטנה, גם הפיתרון לרוב פשוט ומהיר. כדאי לזכור כי בעיית נזילת מים בדירה שלכם יכולה ליצור בעיה גם אצל השכנים. מעבר לאי נעימות, במקרה כזה הטיפול גם עלול להיות יקר יותר, ואף לחשוף אתכם לתביעת נזיקין. האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים מאפשרים לאינסטלטורים המומחים שלנו לסרוק את האזור החשוד באמצעות גלי אינפרא אדום, ולזהות את מקור הנזילה מבלי ליצור שבר והרס. במקום להתמהמה, לא יותר פשוט להזמין אותנו לאתר את הצינור הפגוע, להחליף אותו ולשכוח מהבעיה תוך כמה שעות?

גרים בבניין ישן? ייעוץ טלפוני לנזילות מים לא עולה לכם כסף, ומעניק לכם ראש שקט

בישראל יש הרבה בנייה ישנה המזמינה חדירה של מים ורטיבות. לעתים מקור הבעיה בקירות שאינם מבודדים מספיק וחשופים לתנאי מזג האוויר ולחלחול מי הגשמים, ולעתים במערכות הצנרת הישנות. תשתית אינסטלציה בת כמה עשרות שנים היא לעיתים קרובות רעועה. תזוזות של הקרקע, בעיות שורשים וחלודה ועוד– כל אלה פוגעים בצנרת ויוצרים פיצוצים הגורמים לרטיבות מתחת לחיפוי הרצפה.

אולי תופתעו לשמוע: גם בניינים חדשים חשופים לבעיית נזילות מים

הבניינים החדשים והמרשימים הנבנים בכל רחבי הארץ, נראים לכאורה עמידים לבעיות הללו,  אך גם בהם צצות בעיות של רטיבות וחדירות מים. מערכות הצנרת אמנם חדישות יותר ומבוססות על צינורות גיבריט מתוחכמים, אך לעיתים אנו נתקלים בבעיות הנגרמות בשל התקנה לא מקצועית, או הרכבה לא נכונה של מחברים הכוללים אטמים חשמליים. גם פגיעות בקווי ביוב עקב חפירות או חדירה של שורשים בביוב מביאות לאותה בעיה. מניסיוננו מסתבר שאין חסינות מפני נזילות מים: גם בבנייה ישנה וגם בבנייה חדשה יכולים לצוץ כתמי מים ולהעיד על בעיה נסתרת.

צילום תרמי: איתור נזילות עם מצלמה

חשבונות המים מנופחים ואין לכם מושג למה? סגרתם את הברז וחיכיתם עד הבוקר ובכל זאת המונה מראה על זרימת מים במערכת? שימוש במצלמה תרמית מסייע לגלות את מקור הנזילה. המצלמה התרמית מזהה את נזילת המים באמצעות שינויי טמפרטורה. באמצעות המידע המדויק נזהה את מקור הזליגה ונחליף את הצינור.

חוששים מפיצוץ בצנרת? נגיע אליכם ונדאג לפתור את הבעיה בדרך הנקיה והמהירה ביותר.

 

פתיחת סתימות ביוב | שורשים בביוב | צילום קווי ביוב | ביובית | חברת אינסטלציה | אינסטלטור 24 שעות |