ביובית באבן יהודה

חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת שירותי ביובית באבן יהודה ובאזורים הסמוכים אליה. שתיים מעבודותיה מוגדרות כדחופות. אחת מהן היא איתור ופתיחת סתימות במערכות ביוב, והשנייה היא שאיבת מי הצפות ממרתפים, מקלטים מחניונים וממבנים תת קרקעיים אחרים. כאשר יורדים גשמים עזים ומערכת הניקוז קורסת ואיננה מסוגלת לקלוט את כל המים יש חשש לנזקים לרכוש. יותר מכך, יש חשש ללכודים ואז הפעילות אף הופכת למצילת חיים. יחד עם זאת, הסתימות נפוצות יותר. הן נוצרות עקב חדירת שורשים, גושי אדמה, גופים זרים ועוד למערכת פגיעה.

מערכת הביוב מורכבת מבריכות המחוברות ביניהן בצנרת סגורה. כאשר הן תקינות מוזרמים המים הנקלטים מהמבנים בצורה מסודרת אל מערכת הביוב האזורית. המערכות עשויות מבטון או פלסטיק קשיח המסוגל לעמד בלחצים. בכל אופן, נוצרים מצבים בהם המערכת נפגעת מבלאי, מלחץ מסיבי של אדמה, מחבלה, תאונה וכדומה. השורשים החודרים הינם בעיקר של עצים ושיחים גדולים. אבל גם גושי אדמה יכולים להתווסף לסתימה המתרחבת. במקרים רבים, נוספים גם גופים זרים החודרים, נשמטים או מושלכים דרך האסלות. כאן מדובר על תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה, מגבוני בד לחים ועוד.

אלו יוצרים סתימה מורכבת מאוד שיש קושי לשחררה עם מוטות ביוב. המים פורצים דרך מכסי בריכות הביוב ו/או דרך האסלות. הם מצחינים ומכילים חיידקים המסוכנים לבריאות. בעת הזאת, לא ניתן להשתמש במערכת המים שבבית עד לתיקון הבעיה. אם היה מדובר בסתימת שורשים בלבד אזי היה, כאמור, ניתן לפתוח אותה באמצעות מוטות ביוב. אבל במצבים כאלו מוטב להזמין ביובית אשר מסוגלת לבצע עבודות נוספות לשיפור מצב מערכת הביוב.

שירותי ביובית באבן יהודה

שירותי ביובית באבן יהודה לשחרור סתימות מורכבות ניתנים ככל הנדרש. תחילה שואב הצוות את הנוזלים מהמערכת אל מיכל המותקן עליה. אחר כך היא מוסעת למקום מורשה לריקון המיכל. מיד לאחר מכן, ממלאים אותו במים נקיים הנדרשים להמשך הפעילות. בשלב הזה, מנסים לאתר את הסתימה על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה ושולחת תמונות אל מסך המצוי בידי המפעיל. רואים אותה ומתכננים את המשך העבודה. עתה מכניסים פנימה את צינור הזרקת מים בלחץ. על קצהו מוברגת דיזה מיוחדת אשר יוצרת סילון דק היוצר זרם חזק.

הוא מסוגל לחתוך שורשים, גזעי עצים, פלסטיק, קרטונים וניירות ועוד. הזרם מצליח לפורר את הסתימה ולשלוח את תכולתה קדימה עד שהיא נעלמת במערכת המרכזית. עתה ממשיכים להזרים מים לקילוף שכבות לכלוך הדבוקות לדופנות הצנרת. כאן מסתיימת עבודתה. ניתן עתה לשפוך חומרים קוטלי עשבים לניקוי יעיל יותר. אלו מסוגלים גם לעכב הצטברות שורשים מחודשת. רבים רוצים לצלם שוב את קו הביוב הנקי כדי לראות את הסדקים או השברים הקיימים ולתכנן תיקונם. ניתן להחליט על פי המצב אם יש צורך בשיפוץ מקיף. קיימות ביוביות שונות הנבדלות אלו מאלו בגודל, בטכנולוגיה, במפרט הכללי ובתפוקת העבודה שהן מסוגלות לייצר.

הגדולות הן על שלדות משאיות גדולות ומסוגלות לפתוח סתימות מורכבות במהירות רבה יחסית. יש קטנות נמוכות על שלדות טנדרים גדולים המסוגלות לנוע בחניונים מקורים ובמבנים נמוכים ושם לבצע משימותיהן. הן נועדו גם לעבודות נוספות, ובין היתר, שאיבת בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, שאיבת בורות ספיגה, מי בריכות ועוד. חברת "ישראל שירותי ביובית" פועלת כל ימות השנה ונותנת שירות גם בשעות לא שגרתיות ובמצבי חירום. היא בצעת גם עובדות אינסטלציה וביוב רבות. מומלץ להזמין ולקבל ממנהליה שירות מקצועי עם יחס אישי.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו