ביובית באורנית

חברת "ישראל שירותי ביובית" מבצעת, בין היתר, איתור ופתיחת סתימות באמצעות שירותי ביובית מקצועיים באורנית. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, לעסקים, למוסדות ציבור, לרשויות מקומיות ועוד. מערכת הביוב מורכבת מבריכות המחוברות ביניהן באמצעות צנרת סגורה שעליה מונחת האדמה. היא עשויה מבטון או מפלסטיק קשיח העמיד ללחצים.

היא מובילה לקווי הביוב האזוריים והאחריות על תחזוקתה היא בידי בעל הנכס. סתימות עלולות להיווצר במערכות ביוב שבחצרות ובגינות הלקוחות בעיקר בגלל חדירת שורשים, אבל לא רק. גם חדירת גופים זרים עלולה ליצור פקקים או לעבות סתימות אלו. גופים זרים הם תחבושות היגייניות, מגבוני בד, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה המותקנים על קצות האסלות ועוד.

כל אלו נשמטים פנימה שלא במתכוון. במקרים בהם יש שברים, עלולים לחדור גם רגבי אדמה ואבנים קטנות. הסתימה אינה מאפשרת לנוזלים והמוצקים לזרום הלאה והמים מתפרצים אחורה דרך מכסי הבריכות או האסלות שבבית. נוצרות שלוליות מצחינות המכילות חיידקים מסוכנים לבריאות האדם. בתקופה הזאת, לא ניתן להשתמש במערכת המים שבבית עד לטיפול בבעיה. פתיחת סתימות שורשים אפשרית על ידי מוטות ביוב מיוחדים. אלו מתחברים בהברגה ובקצה המוט הראשון יש קפיץ.

כאשר מחדירים אותו פנימה הוא נתקל בסתימה ואז ניתן לסובבו. סביבו נלפתים שורשים ומשיכה קלה שלו משחררת את חלקם. כך, עד לשחרורה המלא. אלא שיש קושי רב יותר לפתוח סתימה מורכבת יותר המכילה גופים זרים וכאן חייבים להיעזר בביובית המסוגלת לבצע גם עבודות נוספות. ביובית באורנית הינה משאית קלה או כבדה יותר שעליה יש מיכל לאגירת נוזלים, מערכת לשאיבת נוזלים וכן מערכת להזרמת מים בלחץ. צוות הביובית המגיע מבצע את עבודתו בשלבים עד לסיום המשימה.

שירותי ביובית באורנית

עם הגיעה לאתר הלקוח מתחילים בשאיבת הנוזלים במערכת. כך עד לריקון מוחלט. מסיעים אותה מיד לרוקנה באתר מורשה וממלאים את המיכל במים נקיים הנדרשים להמשך העבודה. לאחר מכן, מנסים לאתר את הסתימה על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה. היא מצלמת את הקו ושולחת את התמונות אל צג המונח בידי המפעיל.

לאחר הזיהוי שלה משחילים פנימה את צינור המים אשר בקצהו מוברגת דיזה מיוחדת היוצרת סילון מים דק. הוא מסוגל לחתוך שורשים, פלסטיק, קרטונים ועוד ולרסק את הסתימה. כל תוכנה מוזרם הלאה ועתה מתפנים לקלף שכבות לכלוך דבוקות לדפנות הצנרת. לאחר הניקוי מסתיימת, למעשה, עבודתה. הצוות ממשיך ושופך חומרים קטלי עשבים לניקוי מושלם יותר.

הם מסוגלים גם לעכב התפתחות שורשים בטווח זמן קרוב. עתה כשהקו נקי, ניתן לצלמו שנית כדי לזהות את הסדקים והשברים ולקבל תמונת מצב כללית שלו. בשלב זה, יכול בעל הנכס להחליט אם לתקן ליקויים או לשקם את כל הקו. חברת "ישראל שירותי ביובית" יכולה לבצע גם משימות אלו וכדאי לתת לה את המשימה ולקבל רצף עבודות שלם. ביובית באורנית מבצעת גם מטלות נוספות וביניהן: שאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, שאיבת מי שיטפונות ועוד.

המשימה האחרונה יכולה להיות קריטית כאשר מרתפים, מקלטים וחניונים נמוכים מוצפים ויש חשש ללכודים בהם. מהירות תגובה טובה יכולה אף להציל חיי אדם. ניתן למצוא ביוביות בגדלים שונים ובכל אחד מפרט דומה. ההבדל הוא בגודל, בתפוקת העבודה ומהירותה ועוד. הגדולים מיועדים למשימות במפעלים, שטחים פתוחים ועוד ומסוגלות לפתוח סתימות מורכבות במהירות. יש נמוכות המסוגלות לנסוע במקומות מקורים נמוכים כמו חניונים ולבצע שם משימותיהם. מומלץ לקבל שירות מהחברה המקצועית הנ"ל המבצעת גם שירותי אינסטלציה וביוב נוספים.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו