ביובית באלעד

חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת שירותי ביובית 24 שעות באלעד ובאזורים הסמוכים לישוב. נזקקים להם לקוחות רבים וביניהם: אנשים פרטיים, מוסדות ציבור, עסקים, מפעלים, רשויות מקומיות ועוד. השירות הנדרש ביותר הוא איתור ופתיחת סתימות במערכות הביוב. לכולם יש מבנים אשר בהם יש מערכות ביוב בחצרות ובגינות.

תפקיד המערכת הוא לקלוט את המים המשומשים מהבית ולהעבירם אל מערכת הביוב האזורית. האחריות לטיפול במערכת הנ"ל היא על בעל הנכס. למעשה, היא בלתי נראית כי כולה מותקנת בתוך האדמה. רואים רק את מכסי בריכות הביוב אותם פותחים כאשר יש צורך לבצע עבודות שונות. המערכת עשויה מבטון או מפלסטיק ושני חומרים אלו הינן חזקים ומסיביים ועמידים ללחצים ולמשקל האדמה המונחת מעל. קיימות מספר בריכות המחוברות אחת לשנייה בצנרת. מהבריכה יוצאת תעלה אשר נשפכת לתוך צינור סגור ואטום מכל עבריו.

סתימות נוצרות כאשר חודרים שורשים דרך סדקים ויוצרים, לאורך זמן, פקק בלתי עביר למים ומוצקים. הסדקים נוצרים עקב בלאי, תאונות, חבלות וכדומה. אל השורשים יכולים להתווסף רגבי אדמה ואבנים מהסביבה הקרובה, וכן, גופים זרים המגיעים דרך האסלות. כאן מדובר על מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה, תחבושות היגייניות, מגבוני בד, גלילי ניירות טואלט ועוד.

כל אלו נשמטים פנימה או מושלכים מחוסר ידיעה או בטעות. הסתימה הנוצרת הינה מורכבת מאוד. בעקבותיה פורצים המים דרך מכסי הבריכות ו/או האסלות. נוצרות שלוליות מצחינות מסביב המכילות חיידקים מסוכנים לבריאות. בעת הזאת, אין ברירה, אלא להפסיק להשתמש במערכת המים. הפיתרון חייב להגיע בדחיפות. אם היה מדובר על סתימת שורשים בלבד הרי שהיה ניתן לשחרר אותה באמצעות מוטות ביוב. בקצה כל מוט כזה יש קפיץ הלופת שורשים ותולש אותם עם משיכה חזקה. סתימות מורכבות כאלו ניתן לפתוח רק עם ביובית.

שירותי ביובית באלעד

ביובית היא כלי רכב כבד, לרוב, משאית קלה/כבדה או טנדר רחב מימדים. על כל אחת יש מיכל ושתי מערכות. מערכת לשאיבת נוזלים ומערכת להזרקת מים בלחץ. צוות ביובית באלעד מגיע למקום ותחילה שואב את הנוזלים מהביוב אל המיכל. מרוקנים אותו במקום מורשה וממלאים במים הנחוצים בהמשך. עתה מצלמים את הקו כדי לזהות את הסתימה.

עושים זאת על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה ושולחת תמונות אל צג המונח בידי המפעיל. בשלב הבא מכניסים את צינור המים אשר בקצהו מוברגת דיזה מיוחדת המסוגלת ליצור סילון מים דק. הוא קורע את השורשים, חותך את הפלסטיק והקרטונים ומרסק את הסתימה. תכולתה מוזרמת קדימה ועתה מתפנים לנקות את הדפנות מהלכלוך הדבוק.

כאן מסתיימת עבודתה, ועתה שופכים חומרים קוטלי עשבים פנימה להשלמת הניקוי. המערכת עתה נקייה וניתן לצלמה שוב כדי לראות מצבה ולזהות את הסדקים והשברים הקיימים. כך, ניתן לתכנן תיקון חלקי או שיקום כללי שלה. חברת "ישראל שירותי ביובית" יכולה לבצע גם עבודות אלו ומומלץ להפקידם בידיה בעת הזאת כדי לקבל טיפול כולל.

ביובית באלעד בנויה גם לשאיבת מי שיטפונות וגם עבודה זאת נחשבת לדחופה. בעת הצפות של מקלטים, בתים, חניונים ומקומות נמוכים אחרים יש חשש לחיי לכודים ולרכוש, ושירות מהיר יכול לסייע רבות. עבודות אחרות באמצעותה הם שאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, מי בריכות ועוד. ניתן למצוא מגוון רחב של ביוביות הנבדלות ביניהן בגודל, במפרט, בטכנולוגיה ובתפוקת העבודה. יש גדולות המסוגלות לפתיחת סתימות מורכבות בזמן קצר. יש נמוכות הנוסעות בחניונים מקורים ועוד. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו