ביובית באלקנה

חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת שירותיה באלקנה ובישובים הסמוכים אליה. נזקקים לה אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור, רשויות מקומיות ועוד. החברה מאתרת סתימות ומשחררת אותן באמצעות שירותי ביובית מקצועיים, וכן, מבצעת התקנת מערכות מים וביוב, תיקונים בהם, תחזוקתם וכדומה. לכל מבנה יש מערכת ביוב בחצר המורכבת מבריכות וצנרת המחברת ביניהן. הבריכות רחבות ועמוקות ומהן יוצאות תעלות פתוחות אשר מתחברות לצנרת סגורה המונחת מתחת לאדמה.

קצה המערכת הוא בקווי הביוב האזוריים. האחריות להן היא בידי בעל הנכס. המערכת מיוצרת מבטון או מפלסטיק קשיח ומסיבי. שתיהן עומדות בלחצים גבוהים בשל משקל האדמה. יחד עם זאת, הם עלולים להינזק מבלאי, תאונות, חבלות ולחצים אחרים. הסתימות נוצרות עקב חדירת שורשים דרך סדקים ושברים בצנרת. הם מתרבים בהדרגה ויוצרים חסימה אשר הופכת לסתימה.

במקרים רבים, מתווספים אליהם גם גופים זרים המגיעים מהאסלות. מדובר על תחבושות היגייניות, מגבוני בד, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבון אסלה המונחים על קצות האסלות ופריטים קשיחים אחרים אשר אינם מתפוררים במים. סתימת שורשים ניתן לשחרר באמצעות מוטות ביוב. מדובר על מוטות מיוחדים אשר מגיעים בנפרד. מבריגים אותם אלו לאלו ליצירת מוט ארוך שבקצהו קפיץ. לאחר החדרת המוט נתקל הקפיץ בסתימה וסיבוב שלו כורך שורשים סביבו. משיכה חזקה וחלקם נתלש, כך, עד לשחרור הסתימה.

סתימה מורכבת כזאת ניתן לשחרר בעיקר באמצעות ביובית אשר מסוגלת לרסק אותה בכוח המים. היא מבצעת גם משימות אחרות באותה הזמנת עבודה. סתימה מפריעה מאוד למהלך החיים בבית מאחר והמים פורצים החוצב דרך מכסי בריכות הביוב או דרך האסלות. לעיתים משני המקומות. הנוזלים הללו מצחינים ומכילים חיידקים מסוכנים לבריאות. השלוליות מתרכזות סביב לבריכות, ובאותה העת חייבים להשבית את מערכת המים עד לפתרון הבעיה.

שירותי ביובית באלקנה

ביובית המגיעה למקום חייבת לפעול במהירות כדי לשחרר את המקום להמשך פעילות. כל אחת מכילה 3 מתקנים. האחד הוא מיכל לאגירת מים. השני הוא מערכת לשאיבת נוזלים והשלישי הוא מערכת להזרקת מים בלחץ. ראשית, שואבים את הנוזלים למיכל עד לריקון המערכת. מרוקנים אותו במקום מורשה וממלאים אותו במים נקיים.

בשלב הבא, מאתרים א הסתימה באמצעות מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה ומצלמת את קו הביוב. היא שולחת תמונות אל צג המונח בידי המפעיל. לאחר איתורה מכניסים פנימה את צינור המים שבקצהו דיזה מיוחדת המסוגלת לייצר סילון מים דק. הוא יכול לחתוך את השורשים, הקרטונים והפלסטיק ולרסק את הסתימה. כל תכולתה נשלח קדימה ועתה מתפנים לנקות את שכבות הלכלוך מהדפנות. לאחר השלמת עבודה זאת מסתיימת, למעשה, עבודתה והצוות מתפנה להמשך משימות. הוא שופך נוזלים קוטלי עשבים פנימה להשלמת ניקוי ולאחר מכן מצלם שנית את הקו.

עתה כשהוא נקי ניתן לזהות את הסדקים והשברים ולתכנן תיקונו או שיקומו היסודי. חברת "ישראל שירותי ביובית" יכולה לקחת על עצמה גם משימה זאת. ביובית באלקנה מבצעת משימות נוספות ובין היתר: שאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, שאיבת מי בריכות ומי שיטפונות ממקלטים, מרתפים ומבנים נמוכים אחרים. במקומות בהם ירדו גשמים עזים לאורך מספר ימים והניקוז אינו עומד בעומס היא יכולה לסייע. ניתן למצוא מבחר בגדלים שונים. הן נבדלות אחת מהשנייה במפרט, ובתפוקת העבודה שהן מייצרות. הגדולות מסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בזמן קצר.

יש נמוכות הנעות בחניונים מקורים ובמבנים נמוכים כדי לבצע שם משימות שונות. הגדולות מיועדות לאזורים פתוחים, מפעלים ועוד. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו