ביובית באריאל

חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת שירותי ביובית מקצועיים באריאל ללקוחות רבים. נזקקים להם הם אנשים פרטים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. שירותים אלו הינם מגוונים וחלקם דחופים לאחר תקלות המשביתות את הפעילות השוטפת במבנה בו שוהים האנשים. אחת התקלות הנפוצות היא איתור ופתיחת סתימות במערכות הביוב בחצרות הבתים. סתימות כאלו נוצרות בהדרגה ויחד עם זאת, הן צצות על פני השטח באופן פתאומי לאחר שהן עוצרות כליל את זרימת הנוזלים והמוצקים בצנרת. מערכת הביוב מורכבת מסדרת בריכות ביוב המחוברות אלו לאלו על ידי צנרת סגורה אשר ממוקמת בעומק האדמה ואשר נמתחת בקו ישר עד שהיא מתחברת למערכת הביוב האזורית. האדמה מצטברת מעליהן ומהווה משקל כבד.

כאשר נוצרים סדקים, אזי עלולים לחדור אליהם שורשי עצים ו/או שיחים גדולים. במקרים של שברים, מצטברים גם רגבי אדמה ואבנים. לרוב, נוספים, גם גופים זרים החודרים מהאסלות דוגמת: תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה המונחים על האסלות ועוד. כאשר הסתימה מתעבה אזי הנוזלים פורצים החוצה מבעד למכסי הבריכות או דרך האסלות ומציפים את הסביבה. השלוליות מצחינות ומכילות חיידקים רבים אשר הינם מסוכנים לבריאות האדם. משום כך, יש צורך במתן שירות מהיר שהחברה ערוכה אליו. צוות עם ביובית יגיע למקום וישאב תחילה את הנוזלים עד לריקון של המערכת. בשלב הבא הוא ינסה לאתר את מיקום הסתימה ויכול לעשות שזאת בשתי דרכים.

האחת על ידי החדרת מוטות ביוב מיוחדים המוברגים יחד עד כדי יצירת מוט ארוך. בקצה המוט הראשון יש קפיץ אשר מתלפף סביב השורשים. משיכה חזקה וחלק מהם נתלש. בסתימות מורכבות השיטה הנ"ל אינה יעילה עד בלתי אפשרית לביצוע, וכאן נזקקים לביובית. ניתן לאתר סתימות גם על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי השולחת את התמונות אל צג המצוי בידי המפעיל.

על כל ביובית יש מיכל לאגירת נוזלים, מערכת שאיבה ומערכת להזרקת מים בלחץ. את הסתימה פותחים עם צינור מים אשר בקצהו מוברגת דיזה מיוחדת המסוגלת לייצר סילון מים דק ובעל עוצמה. הוא חותך שורשים, קרטון, ניירת ופלסטיק ומפורר רגבי אדמה. עוצמתו מרסקת את הסתימה ותוכנה מוזרם קדימה. בשלב הבא, ממשיכים לקלף שכבות לכלוך מדפנות וקרקעית הצנרת אשר, אף הן, לא עומדות בלחץ המים. עתה מסתיימת, למעשה, עבודת הביובית. ניתן לשפוך גם חומרים קוטלי עשבים לניקוי מושלם יותר. בשלב הבא והיות והצנרת נקייה, ניתן לצלם אותה מחדש ולבדוק את מיקום הסדקים והשברים ואת מצבה הכללי. כך, ניתן להחליט על תיקונים מקומיים, או שיקום מהיסוד. חברת "ישראל שירותי ביובית" יכולה לבצע עבודות אלו בהמשך.

ניתן למצוא סוגי ביוביות הנבדלות ביניהן אלו מאלו בגודל, בטכנולוגיה שלהן ובתפוקת העבודה אותה ניתן לבצע. הגדולות הן משאיות קלות או כבדות יותר המיועדות לפעילות במפעלים, באזורים פתוחים ועירוניים ועוד. הן בנויות לפתיחת סתימות מורכבות בזמן קצר, יחסית. יש נמוכות המסוגלות לנוע בחניונים מקורים ובמבנים נמוכים ושם לבצע את המשימות השונות. שירותי ביובית באריאל מיועדים אף לשאיבת מי הצפות מחניונים נמוכים, מרתפים, מקלטים ומבנים תת קרקעיים אחרים. אלו הן עבודות דחופות הנדרשות בימי גשם עזים וכאשר מערכת הניקוז קורסת ואיננה מסוגלת לקלוט את כמויות המים האדירות. משימות אחרות הן שאיבת בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, בורות ספיגה, מים מבריכות ועוד. החברה פעילה כל השנה ובכל יום כולל בשעות לילה לא שגרתיות. הכול כדי לספק מענה מקצועי טוב ללקוחות ותיקים וחדשים כאחד. מומלץ להזמינה בעת הצורך.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו