ביובית בברקן

חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת שירותיה בברקן ובאזורים הקרובים אליה. לקוחותיה מגוונים וכוללים אנשים פרטיים, מפעלים ועסקים אחרים, מוסדות ציבור, רשויות מקומיות ועוד. השירותים העיקריים והנפוצים ביותר הם איתור סתימות ופתיחתן במערכות ביוב. בכל מבנה יש מערכת כזאת בחצר והטיפול בה הוא באחריות בעל הנכס.

היא מורכבת מבריכות המחוברות ביניהן בצנרת. הבריכות גדולות ורחבות ומהן יוצאות תעלות פתוחות אשר מתחברות לצנרת סגורה שמובילה אל מערכת הביוב האזורית. המערכת עשויה מבטון או מפלסטיק קשיח העמיד ללחצים ומשקל. סתימות בה עלולות להיווצר עקב חדירת שורשים ו/או גופים זרים. השורשים נכנסים דרך סדקים הנוצרים עקב בלאי, תאונות.

חבלות וכדומה. הם מתרבים בהדרגה וסותמים באיטיות את מעבר הנוזלים עד ליצירת סתימה בלתי עבירה. הגופים הזרים מגיעים דרך האסלות וכאלו הם: תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה המונחות על הדפנות, מגבוני בד ועוד. כל אלו הינם פריטים שאינם מתפוררים במים. הם חודרים בטעות או שלא במתכוון.

לעיתים, גם נכנסים רגבי אדמה ואבנים קטנות דרך שברים בצנרת. סתימה כזאת נחשבת למורכבת. המים המתווספים פורצים דרך מכסי בריכות הביוב או האסלות ויוצרים שלוליות מצחינות המכילות חיידקים מסוכנים לבריאות. בזמן הזה, אין אפשרות להשתמש במערכת המים וטיפול בבעיה נדרש בדחיפות. פתיחת סתימת שורשים אפשרית באמצעות מוטות ביוב.

אלו מחוברים יחד למוט ארוך שבקצהו קפיץ מוברג. כאשר המוט מוחדר פנימה הוא נתקל בסתימה. מסובבים אותו וסביב הקפיץ נכרכים שורשים. משיכה חזקה והם נתלשים. פתיחת סתימה מורכבת יותר אפשרית רק עם ביובית. הצוות שלה מצליח לשחרר את הסתימה ועל הדרך לנצל אותה למשימות חשובות אחרות.

שירותי ביובית בברקן

ביובית הינה כלי רכב כבד. לרוב משאית קלה או כבדה, או אפילו טנדר גדול מימדים. על כל אחת יש מיכל לאגירת נוזלים ושתי מערכות נוספות. אחת לשאיבת מים והשנייה להזרקת מים בלחץ. כאשר ביובית בברקן מגיעה לאתר הלקוח הצוות פותח עם שאיבת הנוזלים למיכל. לאחר ריקון מערכת הוא מרוקן אותו לאתר מורשה וממלא אותו במים נקיים.

בשלב הבא, מאתרים את הסתימה על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה. היא שולחת תמונות אל צג המונח בידי המפעיל. לאחר זיהויה, מחדירים פנימה את צינור המים אשר בקצהו יש דיזה מיוחדת היוצרת סילון מים דק החותך שורשים, פלסטיק, קרטונים וכדומה ומרסק את הסתימה. תוכנה מוזרם הלאה ונעלם. עתה ממשיכים לשטוף את דפנות הצנרת ומנקים אותם משכבות לכלוך דבוקות.

בשלב זה מסתיימת עבודת הביובית אבל לא עבודת הצוות. עתה הוא שופך חומרים קוטלי עשבים להשלמת הניקוי. עתה, כאשר המערכת נקייה ניתן לצלמה שוב כדי לאתר את השברים והסדקים ולתכנן תיקון חלקי או שיקום כללי. חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת גם שירותים אלו וכדאי להפקידם בידיה לקבלת שירות משלים ומקיף.

ביובית בברקן מבצעת משימות נוספות כמו שאיבת מי שיטפונות במקומות בהם מערכת הניקוז קורסת עקב ימי גשם רצופים. מים עלולים להצטבר במקלטים, מרתפים, חניונים נמוכים, ללכוד אנשים ולהציף רכוש. בנוסף, היא שואבת בורות ספיגה, בורות שומניים ממפעלים כימיים ואחרים, מי בריכות ועוד. ניתן למצוא ביוביות בגדלים שונים השונות אחת מהשנייה במפרט ובתפוקת העבודה.

הגדולות מיועדות לאזורים פתוחים, למפעלים ועוד ומסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בזמן קצר. יש נמוכות הנוסעות בחניונים מקורים ובמבנים נמוכים אחרים ושם מבצעות את המשימות. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום. היא מקצועית ומבצעת את המשימות על הצד הטוב ביותר.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו