ביובית בגדרה

"ישראל שירותי ביובית" מבצע שירותי אינסטלציה בגדרה וסביבותיה ללקוחות פרטיים, עסקיים ציבוריים, ובעצם לכל מי שנזקק להם. חלק מהשירותים הם דחופים עקב תקלות המשביתות את מערכות האינסטלציה ויוצרות בעיות במבנה ומסביבו. שירות כזה הוא פתיחת סתימות בצנרת ביוב והטיפול נעשה במספר אופנים. הראשון הוא על ידי שימוש במוטות מיוחדים והשני הוא על ידי ביובית.

מערכת ביוב מורכבת מבריכות אשר מחוברות ביניהן בקו ישר על ידי תעלות פתוחות או צינורות סגורים. סתימה נוצרת בעיקר בצנרת הסגורה משורשים אשר חודרים לתוכה. בעיקרון, כל מערכת כזאת הינה סגורה והרמטית אבל עקב בלאי, סדקים, חיבורים שהתרופפו בין חלקי צינורות ועוד, נוצרים סדקים אשר דרכם השורשים חודרים. הם מרחיבים את הסדקים וגדלים באיטיות עד שיוצרים כמות נכבדה שמתחילה בהדרגה לעצור את זרימת מי השופכין. במקרים חמורים מצטרפים אליהם גופים זרים המגיעים מהאסלות שבבית.

מדובר על גלילי ניירות טואלט, תחבושות היגייניות, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה המותקנים על קצות האסלות וכיוצא בזה. הם נזרקים או נשמטים בטעות. סתימה משותפת כזאת מורכבת ויוצרת מסה שמוטות אינם מצליחים לפתוח. בעקרון מוטות מצליחים לפתוח בעיקר סתימות של שורשים. הם מוברגים אלו לאלו עד ליצירת מוט ארוך שבקצה המוט הראשון יש קפיץ.

כאשר מגיעים לסתימה מלפפים אותו סביב שורשים ומושכים אותו בכוח. אז נתלשת קבוצת שורשים. חוזרים על הפעולה שוב ושוב עד לפתיחתה הסופית. כאמור, השיטה אינה יעילה בסתימות מורכבות. ביובית בגדרה אשר תוזעק למקום תפתור את הבעיה במהירות כי לא כדאי להשתהות בסיטואציה כזאת. צריך להבין, כי סתימה גורמת למי השופכין לפרוץ החוצה דרך מכסי הבריכות ו/או דרך האסלות. נוצרות שלוליות מצחינות העלולות להוות מפגע תברואתי עקב החיידקים מצויים בהן.

שירותי ביובית בגדרה

ביובית פועלת בשיטה אחרת לחלוטין ויעילה פי כמה. יחד עם זאת היא יקרה יותר. ביובית היא רכב די כבד היכול להיות טנדר גדול, משאית קלה או כבדה. על כל אחת יש מיכל לאגירת נוזלים, וכן, שתי מערכות. האחת לשאיבת נוזלים והשנייה להזרקת מים בלחץ. כאשר הצוות מגיע למקום אזי המשימה הראשונה שלו היא לרוקן את המערכת והדבר מתבצע על ידי המשאבה.

בשלב הבא, מאתרים את הסתימה על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה. פותחים אותה עם מערכת המים. בקצה הצינור הראשי יש דיזה המסוגלת לייצר סילון מים דק אשר יכול לחתוך שורשים וגזעים, וכן, קרטונים, פלסטיקים ועוד. כך, מרסקים אותה ומזרימים את תכולתה קדימה אל מערכת הביוב של גדרה. ממשיכים לנקות את דפנות הצנרת באמצעות לחץ המים המסוגל גם לקלף שכבות לכלוך. לבסוף, שופכים חומרים קוטלי שורשים ועשבים לניקוי סופי ומשלים. חומרים אלו גם מסייעים למניעת חדירת שורשים מהירה.

שירות צמוד בהזדמנות זאת הוא צילום קווי הביוב שעכשיו הינם נקיים. בעזרתו ניתן לגלות סדקים רציניים, שברים או חלקים הרוסים. ניתן להזמין שיקום המערכת מאת "ישראל שירותי ביובית" והשירות יכול להינתן במועד מאוחר יותר ועל פי לוח זמנים מסודר. שירותי ביובית בגדרה מתמקדים בעיקר בפתיחת סתימות, אבל ניתן גם לשאיבת מי הצפות ממרתפים ומבנים נמוכים, לשאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים ועוד.

ניתן למצוא מגוון רחב של ביוביות הנבדלות אלו מאלו במפרט ובעיקר בגודל. כל אחת מסוגלת לספק עוצמת מים שונה ותפוקת עבודה אחרת. ניתן למצוא נמוכות אשר יכולות לנסוע בחניונים מקורים כדי להגיע לבורות בתוכם. כל ספק שירות יתאים את זאת המתאימה ביותר למשימה העומדת בפניו.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו