ביובית בחולון

חברת ישראל שירותי ביובית מספקת שירותי אינסטלציה בחולון ובאזורים הסמוכים אליה, וכן, באזורים נוספים בארץ. היא מתמחה בשירותים מגוונים בתחום. היא מתקינה מערכות איסטלציה להולכת מים לתוך המבנים ומערכות לניקוז מים משומשים. בנוסף, מתקנת תקלות, מתחזקת ומבצעת כל טיפול נדרש. המערכות חייבות להיות תקינות על בסיס קבוע כדי שחיי הדיירים לא ישתבשו. סתימה בביוב או פיצוץ בצנרת יגרמו לנזילות ו/או הצפות הפוגעות קשות באיכות החיים ויש צורך לתקנן במהירות האפשרית. לחברה תשתית מקצועית הכוללת צוותים מיומנים, ציוד חדשני כולל ביוביות מתקדמות ורכבי שירות.

כל אלו מאפשרים מתן שירות מהיר ויעיל. ביובית בחולון נועדה לפתיחת סתימות ביוב קשות. זהו סוג של שירות נפוץ שהחברה מספקת. המערכת להולכת המים המשומשים ומי השופכין אל מחוץ למבנה מורכבת. בחצר קיימת סדרת בריכות ביוב המחוברות בצנרת ובתעלות ביוב. מי השופכין שבהם מוזרמים למערכת הציבורית ודרכה למכוני טיהור. תקלות שונות יכולות לקרות במערכות הביוב. אחת הנפוצות בהן היא סתימה בקווים החיצוניים הגורמת לכך שמי השופכין לא יזרמו הלאה, יצטברו בבריכה, ולבסוף, יגלשו ממנו ויגרמו להצפה בחצר.

התוצאה היא ריחות רעים המושכים חרקים ומזיקים שונים. בעת הזאת, לא ניתן להשתמש בשירותים, להתקלח או להשתמש במים זורמים. הסתימה יכולה לנבוע משורשים, ו/או גופים זרים דוגמת תחבושות היגייניות, גלילי נייר טואלט ועוד המונעים המים לזרום. קיימים מקרים בהם חלק מהבריכה או מהצנרת נשבר וקורס פנימה עקב בלאי או חבלה.

ניתן לאבחן את מיקום הסתימה ואופייה באמצעות מצלמה בעלת סיב אופטי המוחדרת פנימה. היא מסוגלת להגיע למקום הסתימה, לצלם את המקום ולהציג אותו על לוח תצוגה הנמצא בידי מפעילה. אבחון מהיר מסייע מאוד לבחירת שיטת העבודה ומקל מאוד על העובדים. כך העבודה גם מתבצעת במהירות רבה יותר.

תפקידי הביובית

פתיחת סתימה קלה ניתן לבצע בעזרת כלים המיועדים לכך. קיימים מוטות שניתן לחברם זה לזה כדי ליצור מוט ארוך שבקצהו מבריגים קפיץ מיוחד. הוא לופת את השורשים ועם סיבוב המוט הם נתלשים ומוצאים החוצה. קיימות גם מכונות חשמליות המבצעות עבודה באופן דומה. ביובית בחולון מבצעת פתיחת סתימה גדולה וקשה. הביובית הינה רכב שעליו יש מיכל גדול אליו מוזרמים המים הנשאבים, יש לו מערכת שאיבה ומערכת צינורות להזרמת מים בלחץ. היא מסוגלת לשאוב את הנוזלים ואחר כך להזרים מים בלחץ אל מקום הסתימה.

בקצה הצינור מרכיבים דיזה שתפקידה הוא ליצור סילון מים המסוגל לחתוך שורשים, לקלף ולנקות לכלוך הנדבק לצנרת ועוד. כך, במספר פעולות עוקבות נפתחת הסתימה והצינור מנוקה היטב. ביובית משמשת גם לשאיבת מים ממרתפים, מי שופכין מבורות ספיגה. שמנים תעשייתיים מבורות וכדומה. מבחינים בביוביות מסוגים שונים הנבדלות ביניהן בגודל במפרט ובעוצמת הלחצים שהמערכת יכולה לספק. קיימות ביוביות גדולות מאוד שנועדו לתפוקת עבודה רבה ומהירה.

יש קטנות ונמוכות המסוגלות להיכנס לחניונים ולמבנים אחרים בעלי תקרה נמוכה כדי לספק שם את השירות. ישראל שירותי ביובית מספק שירות לכל לקוח במהירות רבה. הוא זמין 24/7 ויגיע במהירות האפשרית לטיפול בכל בעיה שנוצרת. צוותיו יגיעו גם לעבודות התקנה ותיקון על פי הזמנה מסודרת. ברשותו צוותי העבודה המצוידים בניידות מאובזרות היטב, וכן, בחלקי חילוף תקניים.

הביוביות ברשותו מודרניות ומצוידות בטכנולוגיה חדישה. כך הוא יכול לתקן נזילות בתוך בית, להחליף מערכות צינורות פגומות, סיפון למטבח או לשירותים, לפתוח נזילות, לתקן ניאגרה ועבודות נוספות בתחום. בחולון ובכל גוש דן מתגוררת אוכלוסייה רבה הנזקקת לשירותי אינסטלציה מגוונים אלו.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו