ביובית בכפר סבא

ישראל שירותי ביובית מספקים שירותי אינסטלציה בכפר סבא, בסביבתה ובגוש דן כולו. בין השירותים המיוחדים הניתנים הם שירותי ביובית בכפר סבא שנועדו לפתיחת סתימות מורכבות וקשות. ביובית היא סוג של משאית קלה או כבדה שעליה יש מיכל גדול שנועד לאיסוף מי שפכים שונים. בנוסף אליו, יש בה מערכות לשאיבת נוזלים, וכן, מערכות צנרת להזרמת סילוני מים מרוכזים. בכל בית יש שתי מערכות אינסטלציה. אחת נועדה להזרמת מים נקיים לשימושים שונים. אלו מגיעים לנקודות הקצה בהם: ברזים, טושים, ברזי גינה וממטרות ועוד. המים המשומשים שנוצרים כולל מי האסלות מוצאים החוצה במערכת נפרדת המתחברת לבריכות ביוב אשר בחצר.

המערכות הביתיות ממוקמות בתוך קירות ומתחת לרצפות והחיצוניות בתוך האדמה ולכן, הקושי לטפל בהן. במערכות הביוב עלולות להיווצר תקלות שונות שמרביתן נובעות מסתימות הנוצרות מהצטברות שורשים וגופים זרים אחרים דוגמת: גלילי נייר טואלט, תחבושות הגייניות, חלקי פלסטיק של סבון לאסלות ועוד. כאשר קורות תקלות אלו אזי הבורות עולים על גדותיהם וחלק ממי השופכין יוצרים שלוליות סביבם. הדבר גורם לריחות רעים ומושך אליו חרקים ומזיקים אחרים. מצב זה עלול לגרום לפגעים שונים וליצור מחלות לשוהים בקרבת מקום.

צוות מטעם החברה המגיע למקום חייב לאתר את מקום הסתימה ולפתוח אותה. איתור נעשה בשתי דרכים. האחת בעזרת שרשרת מוטות המוברגות אלו לאלו והיוצרות מוט ארוך במיוחד. בקצה המוט הראשון מבריגים קפיץ מיוחד. כאשר המוט אינו מצליח להידחס הלאה אזי הסבירות היא ששם מקום הסתימה. הקפיץ לופת שורשים ועל ידי סיבובם הם נקרעים. זוהי עבודה פיזית מאוד. ניתן לבצע משימות דומות באמצעות מכונת חשמלית הפועלת בכוח רב. איתור אחר נעשה באמצעות מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה באמצעות צינור מיוחד. הצילום מספק תמונה על צג המצוי אצל העובד.

עבודת ביובית

סתימות מורכבות נפתחות באמצעות ביובית בכפר סבא. היא שואבת תחילה את המים, ולאחר מכן, מזרימה סילוני מים דקים פנימה. בקצה הצינור מותקנת דיזה אשר יוצרת סילונים דקים המסוגלים לקרוע שורשים וגופים אחרים. הם נשטפים פנימה בעוצמת הזרם. הזרם מסוגל לקלף שכבות לכלוך דבוקות לצנרת ולבצע ניקוי יסודי. מבחינים בביוביות בגדלים שונים השונות אלו מאלו במפרט המייחד איתם, ובעיקר, בעוצמת בלחץ המים שהמערכת מייצרת. ביוביות גדולות מסוגלות לבצע ניקוי יסודי ופתיחת סתימות מורכבות ביעילות ובמהירות.

קיימות ביוביות נמוכות המיועדות לחניונים ולמבנים נמוכים שגם שם יש צורך בביצוע משימות מגוונות. ביובית בכפר סבא מסוגלת לשאוב מי הצפות ממרתפים וממקומות נמוכים, לשאוב בורות ספיגה, בורות שבהם יש שמנים תעשייתיים וכדומה. לחברת ישראל שירותי ביובית יש מודרניות בהן מותקנות מערכות עם טכנולוגיה מתקדמת המאפשרות ביצוע מטלות במקצועיות רבה. החברה עצמה מבצעת מכלול שלם של עבודות אינסטלציה. היא מתקינה מערכות בעת בנייה ושיפוצים, משפצת בורות ביוב וקווי ביוב, מתקנת קווי מים, מחליפה ניאגרות, ברזים וטושים תקולים, מאתרת נזילות באמצעות מצלמות תרמיות ומתקנת את מקומות פיצוץ הצנרת ועוד.

ברשותה תשתית מסודרת הכוללת צוותי עבודה מיומנים, ציוד וכלי עבודה מגוונים וחלקי חילוף תקניים בהם היא משתמשת בעת הצורך. כל צוות מצויד בניידת שירות מאובזרת ומגיע במהירות האפשרית לכל קריאה דחופה. הצורך בטיפול מהיר הוא בעת פיצוצי צנרת בקווי מים וביוב, בדליפות מבורות ביוב עקב סתימות וכדומה. עבודות יזומות והקמת תשתיות יתבצעו בהתאם ללוח זמנים שייקבע עם הלקוח. שירותי אינסטלציה למיניהם נחשבים למורכבים, ומשום כך, יש צורך לבצעם בעזרת חברה בעלת מוניטין אשר מסוגלת גם לספק ייעוץ מקצועי לכל לקוח.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו