ביובית בלוד

לכל מבנה מגורים או מבנה בו שוהים אנשים בעיר לוד צמודה מערכת ביוב בחצר המורכבת מבריכות ומצנרת שחלקה פתוחה ואחרת סגורה. בחצרות רחבי ידיים יש מספר בריכות המחוברות ביניהן עם צנרת ומהבריכה האחרונה שבקצה מובלים מי השופכין אל המערכת הציבורית. האחריות של בעל הנכס היא על המערכת שבתחומו והוא חייב לדאוג לתחזוקתה השוטפת ולטיפול בה כאשר יש סתימות, כאשר היא נפגעת או מתבלה וכדומה.

הבעיות הנפוצות ביותר הן הסתימות אשר נגרמות, לרוב, בתוך הצנרת שבין הבריכות. הן נגרמות רבות בגלל חדירת שורשים מהצמחייה והעצים שמסביב, אבל גם מחדירת גופים זרים דוגמת: תחבושות היגייניות, גלילי נייר טואלט, מיכלי סבון אסלה מפלסטיק ועוד. חלקם מושלך בטעות ושלא בכוונה. מכל מקום, הסתימות גורמות לעצירת זרימת מי השופכין.

התוצאה היא שהבריכות מתמלאות, ולבסוף, המים פורצים החוצה ומצטברים בשלוליות מסריחות המפריעות מאוד. במקרים אחרים עלולות גם האסלות לעלות על גדותיהן. הצורך הדחוף הוא להזמין ביובית בלוד כדי לפתוח את הסתימה. היות וזאת בעיה המוגדרת כקשה שעלולה אף לגרום למפגעים בריאותיים בסביבה, הרי שהצורך הוא בשירות דחוף. "דני שירותי ביובית" הינו קבלן מקצועי בתחום ומספק שירותים בלוד וסביבתה.

הוא יגיע בדחיפות לכל בעיה מהסוג הזה ויספק טיפול מושלם. פתיחת סתימה ניתן להיעשות בשיטות שונות. את הקלות נהוג לפתוח עם מוטות מיוחדים אשר מתחברים ביניהם למוט אחד ארוך. בקצהו יש קפיץ אשר נכרך על השורשים. סיבוב הקפיץ סביב השורש ומשיכתו מסירה בהדרגה את השורשים. שיטה זאת אינה טובה לסתימות מורכבות וכאן אין ברירה אלא להשתמש בביובית אשר פותרת את הבעיה בקלות, יחסית ואף מסוגלת לבצע משימות שונות נוספות.

שירותי ביובית בלוד

ביובית הינה, למעשה, כלי רכב היכול להיות משאית קלה או כבדה יותר או טנדר. על הרכב מותקן מיכל גדול ובנוסף, שתי מערכות. אחת לשאיבת נוזלים מהבורות והשנייה להזרמת מים בלחץ. כאשר היא מגיעה לאתר הבעייתי אזי המשימה הראשונה היא לשאוב את המים מהמערכת אל המיכל. לאחר מכן מנסים לאתר את הסתימה באמצעות מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה.

היא סורקת את הצנרת ומגיעה למקום המדויק. ניתן לאתר את הסתימה גם על ידי החדרת המוטות אשר נתקלים בסתימה ואינם מסוגלים לנוע קדימה. בשלב הבא מחדירים מים בלחץ אל המקום הבעייתי. בקצה הצינור יש דיזות מיוחדות המסוגלות ליצור סילון דק אשר מיועד לחתוך שורשים וגזעים במהירות. כך תיפתח הסתימה והשורשים ויתר הגופים הזרים שנקרעו מוזרמים הלאה אל הביוב האזורי.

לחץ המים מסוגל גם לקלף לכלוך הדבוק לדפנות הצנרת ולסלקו. כך, גם מתבצעת פעולת ניקוי של הצנרת. לסיום ניתן גם לשפוך למערכת נוזלים קוטלי שורשים והדבר תורם גם לסילוק שורשים שאולי נותרו וגם להגנה עתידית על המערכת. ניתן למצוא בגדלים שונים השונות אלו מאלו במפרט הטכנולוגי ובעיקר, בעוצמת לחצי המים המופקים מהמערכת ובתפוקת העבודה.

הגדלות מסוגלות לתפוקת עבודה מרשימה. יש ביוביות נמוכות המסוגלות לנסוע גם בחניונים נמוכים מקורים. ביוביות נועדו גם לשאיבת בורות שמנים במפעלים, בורות ספיגה, מי הצפות ממרתפים ועוד. "דני שירותי ביובית" מבצע שירותי אינסטלציה מורכבים, ובין היתר, יכול לבדוק את מערכת הביוב באמצעות מצלמות מיוחדות הסורקות אותה לאורכה. במידה והיא הרוסה בחלקה הוא יכול לשקם אותה שירותי ביובית בלוד הינם מגוונים וניתנים על פי בקשת הלקוח. מומלץ לשמור את מספר הטלפון של הקבלן בהישג יד כי סתימות עלולות להיגרם בין רגע ובהפתעה מוחלטת וכדאי לקבל שירות מהיר בכל פעם.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו