ביובית בנתניה

חברת ישראל שירות ביובית הינה חברה מקצועית המספקת שירותי אינסטלציה לתושבי נתניה וסביבתה, וכן, לאזורים אחרים בארץ. ניתן להזמין אצלה, בין היתר, שירותי ביובית לשאיבת בורות ביוב, לפתיחת סתימות בקווי וצנרת ביוב, לשאיבת בורות ספיגה, לשאיבת מי הצפות ממרתפים ומבנים נמוכים, לשאיבת בורות המלאים בשמנים תעשייתיים ועוד. עבודות האינסטלציה המגוונות שהיא מבצעת הן הקמת קווי אינסטלציה להזרמת מים נקיים לתוך הבית כולל התקנת ברזים, טושים, ברזי חצר ונקודות אחרות. בנוסף, הקמת מערכות לניקוז מים משומשים ומי אסלות אל מחוץ לבית כולל בניית בריכות ביוב וצנרת המובילה אליהן.

מערכות אלו הינו מורכבות וחלקן הגדול מותקן מתחת לבלטות ובקירות, לכן, גם תיקונם ותחזוקתם מסובכת. החברה מטפלת באופן שוטף במערכות כולל תיקונים נדרשים. בין היתר היא מאתרת נזילות באמצעות מצלמה תרמית ומתקנת את המקום התקלות על ידי החלפת חלקי צנרת. היא מחליפה ניאגרות, ברזים, סיפונים ועוד. היא משקמת קווי ביוב שנפגעו עקב בלאי, חבלות וכיוצא בזה.

היא מאתרת ופותחת סתימות בקווי ביוב באמצעים שונים כולל על יד ביובית בנתניה. ניתן למצוא תקלות רבות אולם הנפוצות ביותר הן נזילות כתוצאה מפיצוץ בצנרת, וכן, סתימות בקווי ביוב. המאפיין את שתיהן היא העובדה שבעת כל תקלה כזאת המערכות מושבתות ואין אפשרות מעשית להשתמש בהן או בחלקן עד לתיקון. בנוסף לכך, הן מסוכנות לבריאות הדיירים והשוהים בקרבת המבנים.

רטיבות על קירות מעלה עובש היוצר אוויר לח המסוכן למערכות הנשימה, שלוליות מי ביוב הנוצרות סביב בריכות העולות על גדותיהן מעלים ריחות נוראיים ומושכות אליהן חרקים ומזיקים נוספים. גם הן עלולות לייצר מחלות. צוותי עבודה מקצועיים של ישראל שירותי ביובית יגיעו לכל תקלה כזאת במהירות האפשרית עם ניידות שירות מאובזרות ועם ביובית כאשר הדבר נדרש.

פתיחת סתימות

סתימות נוצרות מחדירת שורשים וגופים זרים דוגמת: תחבושות הגייניות, גלילי ניירות טואלט, פלסטיקים של סבוני אסלות ועוד. איתורן נעשה בשתי דרכים עיקריות. האחת, באמצעות מצלמת סיב אופטי המוחדרת באמצעות צינור מיוחד. היא מגיעה לנקודת הסתימה ומעבירה את הצילומים לצג בקרה המצוי אצל העובד. כך הוא יודע להבחין ממה הסתימה נובעת ויכול להחליט על דרך טיפול מתאים.

איתור אחר נעשה על ידי מוטות המוברגים אלו לאלו והיוצרים מוט ארוך שבקצהו מוברג קפיץ מיוחד. המוט נתקע במקום הסתימה. הקפיץ נועד לליפוף שורשים סביבו. על ידי סיבוב המוט ומשיכתו מצליחים לקרוע את השורשים. זוהי עבודה פיזית מאומצת הנדרשת לזמן רב יחסית. ניתן לבצע את אותה עבודה עם מכונה המונעת באנרגיית החשמל.

סתימות מורכבות יש לפתוח עם ביובית. זהו רכב המגיע בגדלים שונים ועליו מותקן מיכל גדול לאחסון הנוזלים הנשאבים. בנוסף, יש לו מערכות שאיבה ומערכות צנרת להזרמת מים פנימה. בקצה כל צינור מתקינים דיזה מיוחדת המסוגלת לייצר סילוני מים דקים. תחילה שואבים את המים ואחר כך מזרימים את המים בלחץ גבוה. הם מסוגלים לחתוך שורשים וגופים אחרים, לפרק אותם ולהזרימם הלאה באמצעות זרם המים החזק. המים מסוגלים גם לקלף לכלוך הנדבק לצנרת וכך, לנקותה באופן יסודי.

מבחינים בביוביות המגיעות במפרטים שונים כולל גודל המיכל ועוצמת לחצי המים המופעלים בהם. הגדולות מסוגלות לתפוקת עבודה גבוהה בזמן קצר. קיימות נמוכות אשר מצליחות להיכנס לחניונים ולמבנים נמוכים לביצוע מטלות שונות. ישראל שירותי ביובית מחזיק ברשותו תשתית מסודרת הכוללת צוותי עבודה מקצועיים, וכן, ביוביות חדישות עם טכנולוגיה מתקדמת וציוד אחר. מומלץ לשכור שירותי החברה שהינה בעלת מוניטין בתחום.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו