ביובית בפרדסיה

חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת שירותיה בפרדסיה ובישובים הסמוכים אליה. נזקקים להם אנשים פרטיים, מפעלים, עסקים, מוסדות ציבור, רשויות מקומיות ועוד. השירותים הדחופים והמבוקשים ביותר הם איתור סתימות במערכת הביוב ופתיחתן. מערכות הביוב נחשבות למורכבות והן מותקנות מתחת לקרקע. החלק הגלוי לעין הם מכסי בריכות הביוב אותם מרימים לצורך ביצוע עבודות שונות כמו, למשל, פתיחת סתימות. בחצר גדולה יש מספר בריכות המחוברות ביניהן עם צנרת.

הבריכה גדולה ורחבה וממנה יוצאות תעלות פתוחות המתחברות לצנרת המובילה למערכת הביוב האזורית. כל המערכת בנויה מבטון או מפלסטיק קשיח העמיד למשקל וללחצים. מעל הצנרת מונחת האדמה שעליה נוטעים עצים ושיחים. סתימות נוצרות משורשיהם החודרים דרך סדקים בצנרת או שברים גדולים יותר הנוצרים עקב בלאי, חבלות, תאונות וכיוצא בזה.

השורשים מתרבים ולאט לאט יוצרים חסימות אשר מונעות זרימת מים ומוצקים. כך, בהדרגה עד שכל הזרימה נעצרת. סתימת שורשים ניתן לפתוח עם מוטות ביוב. על מוט ביוב המוחדר פנימה מוברג קפיץ בקצה. כאשר הוא נתקל בשורשים ניתן לסובב אותו ואז הם נלפתים עליו. משיכה חזקה וקווצת שורשים נתלשת. כך ממשיכים שוב ושוב עד לשחרור הסתימה.

יחד עם זאת, לעיתים נוצרות סתימות מורכבות יותר כאשר מתווספים לשורשים גם גופים זרים החודרים דרך האסלות. מדובר על תחבושות היגייניות, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה, גלילי ניירות טואלט, מגבוני בד ועוד. אלו מצטברים ומעבים את הסתימה. יש מקרים בהם גם חודרים רגבי אדמה ואבנים קטנות. אלו סתימות שניתן לשחררן רק עם ביובית. שירותים אלו מוזמנים בדחיפות מאחר המים פורצים דרך מכסי הביוב והאסלות ויוצרים שלוליות מצחינות המכילות חיידקים המסוכנים לבריאות. בשלב הזה, אין אפשרות להשתמש במערכת המים והיא נסגרת. החיים משתבשים עד לפתרון התקלה, ורצוי במהירות.

שירותי ביובית בפרדסיה

ביובית הינה כלי רכב כבד שעליו יש מיכל לאגירת נוזלים ושתי מערכות. האחת לשאיבת נוזלים והשנייה להזרמת מים נקיים פנימה. כאשר ביובית בפרדסיה מגיע לאתר הלקוח היא מתחילה פעילותה על ידי שאיבת הנוזלים מהמערכת למיכל אותו מרוקנים אחר כך באתר מורשה. ממלאים אותו במים נקיים הדרושים להמשך העבודה. בשלב הבא מצלמים את הקו לאיתור הסתימה על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה.

היא שולחת תמונות אל מסך המצוי בידי מפעילה. לאחר זיהוי הבעיה מחדירים את צינור המים אשר בקצהו מוברגת דיזה מיוחדת אשר מסוגלת ליצור סילון מים דק. הוא מצליח לחתוך שורשים, פלסטיק, קרטונים וכדומה ומפורר בהדרגה את הסתימה. תוכנה מוזרם קדימה ונעלם. עתה מפנים את הזרם לדפנות ומקלפים שכבות לכלוך דבוקות. כאן מסתיימת עבודתה ועתה ממשיכים ושופכים חומרים קוטלי עשבים לניקוי משלים ויסודי.

ניתן עכשיו לצלם שנית את המערכת הנקייה כדי לאתר את הסדקים והשברים הקיימים ולקבל תמונת מצב כללית. כך, ניתן לתכנן את התיקונים או השיקום הכללי הנדרשים. חברת "ישראל שירותי ביובית" מבצעת גם שיקום מערכות אלו ומערכות אינסטלציה כמו גם התקנתם מהיסוד. מומלץ לתת לה את ביצוע העבודה כדי לקבל רצף מושלם. ביובית בפרדסיה מבצעת גם שאיבת בורות שומניים במפעלים, בורות ספיגה, מי שיטפונות ועוד. הם מגיעים בפתאומיות ויכולים להציף מקלטים, חניונים נמוכים מקורים, מרתפים ומבנים אחרים וללכוד אנשים.

שירות מיידי של ביובית הינו מוגדר כדחוף וחשוב. למשימות אלו שולחים לרוב את הגדולות בעלות תפוקת העבודה הגבוהה. יש גם קטנות ונמוכות המסוגלות לנסוע בחניונים מקורים ובמבנים נמוכים כדי לבצע שם משימות מוגדרות. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו