ביובית בפתח תקווה

ישראל שירותי ביובית מספקים שירותי אינסטלציה בפתח תקווה ובאזורים הסמוכים אליה. שירותים מיוחדים בתחום אותם היא מספקת ניתנים למערכות צנרת בתוך הבית ולקווי הביוב שמחוצה לו. הם כוללים גם אספקת ביוביות לפתיחת סתימות רציניות. סתימות נפוצות מאוד בבתים הממוקמים בסביבת עצים ושיחים בגלל ששורשיהם מצליחים לחדור לתוך הצנרת וקווי הביוב. אבל הן נוצרות גם מגופים שונים המושלכים לאסלה דוגמת: תחבושות היגייניות, גלילי נייר טואלט, חלקי פלסטיק של מיכלים שנועדו לטיהור מי אסלות ועוד.

סתימות משבשות את אורך החיים כיוון שלא ניתן להשתמש במערכת הקיימת בגלל הצפות וגלישת מי הביוב לחצרות. השלוליות הנוצרות מושכות אליהן חרקים ומיני מזיקים אחרים. כל אלו, יחד עם הריחות הרעים הנוצרים מסכנים את בריאות השוהים בקרבתם ופוגעים באיכות החיים. צוות של החברה יגיע ללקוח לצורך איתור מקום הסתימה וסילוקה. איתור יכול להיעשות בשתי דרכים. הראשון על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת לתוך הבור. היא מסוגלת לצלם בתוך המים ולהציג את הצילומים על צג הנמצא אצל העובד.

איתור בדרך שונה נעשה על ידי מוטות מיוחדים המוברגים אלו לאלו עד כדי יצירת מוט ארוך. בקצה המוט הראשון מבריגים קפיץ מיוחד. כאשר המוט נתקל בסתימה אזי יתחיל העובד לסובב את המוט. הקפיץ נאחז בשורשים ומושך אותם החוצה. כך, שוב ושוב עד לסילוק כל השורשים והלכלוך הנלווה. זוהי עבודה פיזית קשה. ניתן לבצע את המשימות הללו גם עם מכונה חשמלית מיוחדת המסוגלת אף היא לחתוך שורשים ו/או לתלוש אותם. לאחר סילוק המפגעים שוטפים את הצנרת ומוודאים שהמים זורמים כהלכה. בחצר יכול להיות בריכה אחת או מספר בריכות המחוברות ביניהן בקווי ביוב. בסופו של דבר, הצנרת מתחברת למערכת הביוב הציבורית.

משימות הביובית

ביובית בפתח תקווה מוזמנת לאתר כאשר הסתימה היא קשה ומורכבת יותר. היא למעשה משאית קלה או כבדה יותר עליה יש מיכל שלתוכו מרוקנים את הנוזלים הנשאבים. בנוסף, יש בה מערכת לשאיבת מים ומערכות צינורות להזרמת מים בלחץ. הן מסוגלות להזרים סילוני מים דקים בזכות דיזות מיוחדות המותקנות בקצה הצינור. תהליך העבודה מתבצע בשלבים. תחילה שואבים את המים. לאחר מכן, מזרימים סילוני מים שעוצמתם מסוגלת לחתוך שורשים, עצים וגופים זרים אחרים. זרמי המים שוטפים אותם הלאה.

הסילון מסוגל גם לקלף לכלוך הדבוק לצנרת כך שהצינור מנוקה היטב. ביובית מסוגלת לשאוב גם בורות ספיגה, בורות המלאים בשמנים תעשייתיים, מי הצפה ממרתפים ומקומות נמוכים ועוד. הן קיימות בגדלים שונים ונבדלות ביניהן בגודל המיכל ובמפרט. המסיביות הן בעלות מערכות המסוגלות לייצר זרימת מים בלחצים גבוהים. תפוקת עבודתן רבה ומהירה. קיימות ביוביות נמוכות המסוגלות להיכנס לתוך חניונים סגורים ולמבנים נמוכים אחרים כדי לבצע שם עבודות שונות. ישראל שירותי ביובית מספקים שירותי אינסטלציה ללקוחות מגוונים כולל פרטיים ועסקיים.

בכל מבנה יש שתי מערכות נפרדות. האחת להזרמת מים נקיים לתוך המבנה, והשנייה להולכת מים משומשים ומי אסלות ממנו. הם מתקינים מערכות אלו, מתקנים ליקויים בהן, מתחזקים, ובאופן כללי מטפל בהן. בין המשימות התבצעות ניתן למנות: איתור נזילות באמצעות מצלמות תרמיות, תיקון פיצוצי צנרת, החלפת מקטעי צנרת, ברזים, ניאגרות, סיפונים לכיורים ועוד. עבודות אינסטלציה נחשבות למורכבות בגלל שמרבית המערכת מותקנת בתוך קירות ומתחת למרצפות או בעומק האדמה. לחברה יש תשתית מסודרת הכוללת צוותי עבודה מוכשרים, וציוד מתאים כולל ביוביות חדישות. צוותי העבודה יגיעו לכל לקוח במהירות האפשרית כדי לטפל בבעיות דחופות. העבודה תבוצע בבטיחות מקסימאלית. מומלץ להיעזר בשירותי חברה בעלת מוניטין.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו