ביובית בצורן

חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת שירותיה בצורן עבור לקוחות פרטיים, מוסדות ציבור, עסקים, ובעצם, לכל מי שנזקק להם. השירותים הנפוצים ביותר במסגרת זאת הם איתור סתימות ופתיחתן בתוך מערכות הביוב של המבנים השונים. מערכת הביוב שבחצר ובגינה שקועה כולה באדמה ורק מכסי בריכות הביוב גלויים לעין. כל התחזוקה והתיקונים נעשים דרך בריכות הביוב.

קיימות מספר כאלו המחוברות ביניהן בצנרת המובילה אל המערכת האזורית. הבריכות רחבות וגבוהות ויוצאות מהן תעלות פתוחות המתחברות אל צנרת סגורה. המערכות עשויות מבטון או מפלסטיק קשיח ומסיבי, ושני חומרים אלו עמידים בפני לחצים ומשקל של האדמה המונחת מעל. סתימות נוצרות כאשר שורשי עצים ושיחים גדולים מצליחים לחדור דרך סדקים ושברים הנוצרים עקב בלאי, חבלות, תאונות וכדומה.

הם מתרחבים ויוצרים חסימות קלות אשר במשך הזמן הופכות לבלתי עבירות. במקרים רבים, נוספים גם רגבי אדמה ואבנים, ובאחרים, גם גופים זרים אשר נשמטים/מוכנסים דרך האסלות. כאן מדובר על תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלות המותקנים על הדפנות, מגבוני בד ועוד. כל אלו הינם פריטים אשר אינם מתפוררים במים, ובספו של דבר, מעבים את הסתימה. מה שקורה הוא שהמים והנוזלים העכורים פורצים החוצה דרך מכסי הביוב ומציפים את סביבתם. לעיתים, הם יוצאים גם מהאסלות.

השלוליות הנוצרות הן מצחינות ומכילות חיידקים מסוכנים לבריאות. בעת הזאת, חייבים לסגור את מערכת המים ולא להשתמש בה עד לתיקון הסופי. אילו היה מדובר רק על סתימות משורשים היה ניתן לטפל בהם בעזרת מוטות ביוב. מוט ביוב מורכב ממוטות קצרים המוברגים יחד כדי ליצור מוט ארוך אותו מחדירים פנימה. בקצה הראשון יש קפיץ אשר נתקל בסתימה. מסובבים את המוט ועליו נכרכים השורשים. משיכה חזקה והם נתלשים. עם זאת, סתימות מורכבות פותחים רק עם ביובית בצורן.

שירותי ביובית בצורן

ביובית היא כלי רכב כבד. לעיתים, משאית כבדה, קלה, או טנדר רחב מימדים. על כל אחת יש מיכל לאגירת נוזלים וכן, מערכת לשאיבת נוזלים ומערכת להזרקת מים בלחץ. צוות המגיע מתחיל לשאוב את הנוזלים ממערכת הביוב אל המיכל. הוא מרוקן אותו באתר מורשה וממלא במים נקיים הנחוצים לפתיחת הסתימה. בשלב הבא מאתרים את הסתימה באמצעות מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה ושולחת את התמונות אל מסך המצוי בידי המפעיל. לאחר שמבחינים בה מתחיל שלב פתיחתה. לקו מוכנס צינור המים אשר בקצהו מוברגת דיזה מיוחדת היוצרת סילון מים דק.

הוא מצליח לחתוך שורשים, קרטונים, פלסטיק ועוד, ובכך, מרסק ומפורר את הסתימה. תוכנה מוזרם קדימה ומיד ממשיכים לשטוף בלחץ את הדפנות כדי להוריד מהם שבכות לכלוך דבוקות. כאן מסתיימת עבודה הביובית והצוות ממשיך כשהוא שופך חומרים קוטלי עשבים לניקוי יסודי יותר. עתה הקו נקי וניתן לצלמו שנית כדי לזהות את הסדקים והשברים ולקבל מושג על מצבו הכללי.

כך, ניתן לתכנן את תיקונים מקומיים או שיקום כללי. חברת "ישראל שירותי ביובית" מבצעת גם שירותים אלו ועבודות אינסטלציה וביוב נוספות. ביובית בצורן מבצעת משימות נוספות ובין היתר: שאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, שאיבת מי בריכות ועוד. שירותים דחופים נוספים הם שאיבת מי שיטפונות לאחר ימי גשם רצופים. כאשר יש כמויות מים ומערכת הניקוז לא פועלת היטב אזי הצפות במקלטים, במחסנים ובמקומות אחרים עלולות לסכן רכוש ואנשים. מבחינים בביוביות מסוגים שונים הנבדלות אלו מאלו במפרט ובתפוקת העבודה. יש נמוכות הנעות בחניונים מקורים, גדולות במפעלים ועוד. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו