ביובית בקיסריה

חברת "ישראל שירותי ביובית" מספקת שירותי ביובית בקיסריה ובסביבתה. השירותים ניתנים לפרטיים, לעסקים, למפעלים, למוסדות ציבור, לרשויות מקומיות ועוד. ניתן למצוא שני שירותים המוגדרים כדחופים. אלו הם איתור סתימות במערכות ביוב ופתיחתן, וכן, שאיבת מי הצפות ממרתפים, מקלטים, חניונים תת קרקעיים ועוד. במקרה השני יש סכנה לנזקים לרכוש ולמצב בו נלכדים אנשים במים, כך שהפעילות שלה אף מצילה חיים. הביובית מוזעקת במהירות כאשר מערכות הניקוז שם קורסות ואינן מצליחות לקלוט את כל הכמויות. למעשה, סתימות הן נפוצות יותר ומשבשות את החיים עבור רבים.

הן נוצרות מחדירת שורשים וגופים זרים אל תוך מערכת הביוב המורכבת מבריכות המחוברות ביניהן בקו ישר עם צנרת סגורה. היא עשויה מבטון או מפלסטיק קשיח. כאשר היא תקינה אזי הנוזלים המגיעים מהבית מוזרמים היטב למערכת הציבורית. שורשים חודרניים יוצרים פקקים המצטברים עד לסתימה מלאה. לעיתים, נוספים אליהם גופים זרים המגיעים דרך האסלות דוגמת: תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מגבונים לחים, מיכלי פלסטיק של סבון אסלה המונחים על קצות האסלות ועוד. המים פורצים החוצה דרך מכסי הביוב או דרך האסלות ויוצרים שלוליות מצחינות אשר מכילות חיידקים מסוכנים לבריאות.

במצב כזה, אין ברירה אלא לסגור את כל מערכת המים והדבר פוגע בשגרת החיים. יש קושי לפתוח סתימות מורכבות כאלו על ידי מוטות ביוב. מוטות ביוב מחוברים אלו לאלו עד ליצירת מוט ארוך שבקצה הקדמי מוברג קפיץ. כאשר הוא נתקל בסתימה ניתן לסובבו ואז נכרכים עליו שורשים. משיכה חזקה תולשת קבוצת שורשים וכן הלאה. העניין הוא, שבמקרים כאלו עבודת ביובית עדיפה מאוד, מה עוד, שהיא מסוגלת לבצע ניקוי יסודי יותר לאחר פתיחת הסתימה.

שירותי ביובית בקיסריה

כאשר צוות הביובית מגיע למקום הוא מתחיל בשאיבת הנוזלים מהמערכת. לאחר הריקון היא נשלחת לרוקן את המיכל לאתר מורשה ומיד ממלאים את המיכל שעליה במים נקיים הנדרשים לאחר מכן. בשלב הבא, מנסים לאתר את מקום הסתימה ועושים זאת בעזרת מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה ושולחת תמונותיה אל צג המצוי בידי המפעיל. בשלב הבא מחדירים את הצינור הראשי אשר בקצהו מורכבת דיזה מיוחדת. היא יוצרת סילון מים דק אשר מצליח לחתוך שורשים, גזעי עצים, פלסטיק, קרטונים וניירות ועוד.

הוא מצליח לפורר את הסתימה ולשלוח תכולתה קדימה. לאחר מכן ממשיכים להזרים את המים שעתה מקלפים שכבות לכלוך מדפנות הצנרת ומפנים אף אותם קדימה. כאן מסתיימת עבודתה ועתה ניתן לשפוך נוזלים קוטלי עשבים לניקוי מושלם יותר. הם אף מעכבים הצטברות שורשים מחודשת. עתה, כאשר הקו נקי ניתן לצלמו שוב כדי לאתר את הסדקים והשברים הקיימים ולקבל תמונת מצב מעודכנת. כך, ניתן לתכנן את תיקונם או לחילופין, שיפוץ כל המערכת מהיסוד. חברת "ישראל שירותי ביובית" המספקת שירותי ביובית בקיסריה מבצעת תיקון ושיקום מערכות אלו ומומלץ להפקיד את העבודות בידיה כדי לקבל שירות רצוף ומקיף.

ניתן למצוא אותן בגדלים שונים וכל אחת נבדלת מהשנייה בגודל, בטכנולוגיה שלה, בתפוקת העבודה שהיא מסוגלת להפיק ועוד. יש גדולות המסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בזמן קצר יחסית, יש נמוכות המסוגלות לנוע בחניונים מקורים ובמבנים נמוכים ולבצע שם משימות שונות. הן מבצעות עבודות נוספות כמו: שאיבת בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, שאיבת בורות ספיגה, מי בריכות ועוד. חברת "ישראל שירותי ביובית" פועלת כל השנה כולל בשעות לא שגרתיות למתן שירות מהיר. היא מבצעת גם עבודות אחרות בתחום האינסטלציה והביוב ומומלץ לקבל שירות מקצועי ואישי ממנה.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו