ביובית ברחובות

ישראל שירותי ביובית מספקים ברחובות וסביבותיה מכלול רחב של שירותי אינסטלציה וטיפולים בקווי ביוב כולל פתיחת סתימות על ידי ביוביות. בכל בית פרטי ומבנים אחרים יש שתי מערכות אינסטלציה. הראשונה היא זאת שמוליכה מים נקיים לשימוש הדיירים והשנייה הינה מערכת להולכת המים המשומשים ומי האסלות אל מחוץ למבנה. מים אלו מגיעים לבריכות בחצר המחוברות ביניהן בקו צנרת. בסופו של דבר, הקווים מגיעים את המערכת הציבורית המובילה את כל השפכים למכוני טיהור.

בצנרת עלולות להיווצר סתימות כתוצאה מחדירת שורשים וגופים זרים אחרים. לעיתים, מודחים בתוך האסלות תחבושות הגייניות, מושלכים גלילי נייר טואלט ועוד. כל אלו עלולים ליצור סתימות. סתימות אחרות עלולות להיווצר מקריסת גושי בטון של הצנרת לתעלות הניקוז. הן גורמות למי הביוב לעלות על גדותיהם ולהישפך החוצה. השלוליות הנ"ל מעלות צחנה ומושכות אליהן חרקים ומזיקים אחרים. כל אלו פוגעים באיכות החיים ועלולים אף ליצור מחלות לדיירים ולאנשים השוהים בקרבת מקום. צוותי החברה מגיעים לאתר לצורך איתור הסתימה ופתיחתה.

האבחון נעשה בשתי דרכים: על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת למקום באמצעות צינור. המקום מצולם והתמונות מועברות לצג המצוי בידי המפעיל. אבחון אחר מתבצע בעזרת מוטות המוחדרים לבור. מדובר על סט מוטות המוברגים אלו לאלו עד כדי יצירת מוט ארוך. בקצה המוט הראשון מבריגים קפיץ מיוחד. כאשר הוא נתקל בסתימה אזי מסובבים אותו ואז הוא לופת את השורשים.

על ידי משיכות חזקות הם נתלשים. כך מבצעים את העבודה הקשה עד לשחרור הסתימה. ניתן לבצע את אותן משימות באמצעות מכונה חשמלית. לאחר שחרור הסתימה מזרימים מים ומוודאים שהם מצליחים לנוע קדימה ללא הפרעה. טיפול כזה יכול להימשך זמן רב והדבר תלוי בגודל הסתימה, בנוחות הגישה למקום ובאלמנטים נוספים.

תהליך ניקוי באמצעות ביובית

כאשר מדובר על סתימות מורכבות וקשות אז מזמינים ביובית ברחובות שהיא למעשה משאית שמאובזרת למטרות אלו ואחרות נוספות. על כל אחת יש מיכל שנועד לקלוט את הנוזלים מהבריכות. בנוסף, מערכת שאיבה ומערכת להזרמת מים בלחץ. את העבודה מבצעים במספר שלבים. בראשון שואבים את כל המים מהבריכה עד לריקון מוחלט. לאחר מכן, מתיזים פנימה סילוני מים בלחץ. את הלחץ החזק יוצרת דיזה מיוחדת המותקנת בקצה הצינור. סילון המים מסוגל לחתוך שורשים וגופים זרים אחרים, וכן, מסוגלים גם לקלף לכלוך הדבוק לצנרת.

כל אלו מוזרמים הלאה עם הזרם החזק שנוצר. כך, מתקבלת צנרת נקייה מאוד. מבחינים בביוביות מדגמים שונים הנבדלים ביניהן בגודל, בעוצמת הלחצים שהמערכת מסוגלת ליצור ובפרמטרים חיוניים אחרים. הגדולות והמסיביות מסוגלות לתפוקת עבודה גבוהה בזמן קצר. ניתן למצוא נמוכות המסוגלות להיכנס לחניונים ולמבנים נמוכים אחרים לביצוע משימות אלו. הן נועדו גם לשאיבת נוזלים של בורות ספיגה, בורות עם שמנים תעשייתיים, מי הצפה ממרתפים ועוד. ברשות ישראל שירותי ביובית יש מודרניות עם מערכות מתקדמות ביותר.

כן יש ברשותו ציוד נלווה אחר וצוותי עבודה מיומנים המסוגלים להגיע במהירות רבה לכל לקוח. החברה מבצעת מגוון רחב של שירותי אינסטלציה ובין היתר: הקמת מערכות מהיסוד בתוך הבית ומחוצה לו, איתור נזילות באמצעות מצלמות תרמיות הפועלות על טכנולוגית אינפרא אדום. איתור נזילות מדויק ימנע שבירת קירות ואריחים ויסייע לסיים את העבודה במהירות ובצורה נקייה. בנוסף, מבצעים העובדים המיומנים החלפת ניאגרות, סיפונים, ברזים, צנרת רקובה ועוד. השירות ניתן לאורך מרבית שעות היממה. במקרה של קריאה דחופה יגיע הצוות במהירות האפשרית. השירות הינו אישי וניתן לכל לקוח ותיק כחדש במסירות רבה.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו