ביובית בשבת

סתימות ביוב משבשות את מהלך החיים בבית, במפעל העובד 24/7 או בכל מקום אחר. התוצאה שלהן הם מים עומדים בצנרת הביוב, וכאשר הם מצטברים אזי הם פורצים מהאסלות או מבריכות הביוב. התוצאה היא קשה, שכן, מדובר בהצפות של מי שופכין בעלי ריח נורא, וחמור מכך. זהו מפגע סביבתי ותברואתי העלול לפגוע בבריאות השוהים בקרבת מקום. אלו מים מזוהמים שיש בהם חיידקים שעלולים לגרום למחלות קשות. משום כך, יש לטפל במהירות בכל סתימה כזאת גם אם היא מתרחשת בלילות או בשבתות וחגים.

"ישראל שירותי ביובית" מספק שירותי אינסטלציה מגוונים לאורך כל השנה, ובמקרים של בעיות דחופות של נזילות מצנרת או סתימות בביוב, הוא ישלח, במידת צורך, גם ביובית בשבת כדי לפתור את הבעיה. צריך לזכור כי מלבד המפגע הקיים מערכת האינסטלציה בבית או בחלק מהמפעל מושבתת, או לפחות רובה. אי אפשר להמשיך ולהשתמש בברזים, באסלות, באמבטיה אם המים אינם מתנקזים, כך שזאת סיבה נוספת לצורך בפתרון דחוף. צנרת ביוב בנויה מבריכות אשר מחוברות ביניהן בצינורות סגורים ותעלות פתוחות.

היא יכולה להיות עשויה מבטון או מפלסטיק קשיח. למעשה, סתימות נוצרות בעיקר עקב חדירת שורשים למערכת דרך סדקים בצנרת או מחיבורים לא הרמטיים. השורשים הראשונים נכנסים לצנרת, ומרחיבים באיטיות את הסדק עד שהם מתרבים ומתחילים לסתום אותה. במקרים חמורים מתווספים לשורשים גם גופים זרים החודרים מהאסלות. מדובר על תחבושות היגייניות, גלילי נייר טואלט, מיכלי פלסטיק של סבון אסלה המונחים עליהן לטיהור וריחות ועוד. במקרים כאלו, הסתימות מורכבות וקשה לפתוח אותן בעזרת מוטות. מוטות ביוב מגיעים בסט וניתן להבריגם אלו לאלו עד להיווצרות מוט אחד ארוך. בקצה של הראשון יש קפיץ אשר נלפף סביב השורשים בעת שמסובבים אותו. משיכה חזקה תולשת קבוצת שורשים, וכך שוב עד לפתיחת הסתימה. כאשר הסתימה הינה קשה השיטה הזאת לא תמיד עובדת, וכאן נכנסת הביובית לפעולה.

שירותי ביובית בשבת

ביובית היא כלי רכב, לרוב, משאית קלה, כבדה או טנדר גדול. יש עליה מיכל לאגירת נוזלים, מערכת לשאיבת נוזלים, וכן, מערכת נוספת להזרקת מים בלחץ. שירותי ביובית בשבת מתחילים כאשר הצוות מגיע למקום. משימתו הראשונה היא לרוקן את הבריכות והצנרת. לאחר מכן, יש צורך לאתר את מקום הסתימה ואת זה ניתן לעשות בעזרת מצלמת סיב אופטי. בשלב הבא מחדירים את הצינור הראשי של המים. בקצהו יש דיזה מיוחדת אשר יוצרת סילון מים דק המסוגל לחתוך שורשים וגזעים, פלסטיקים, קרטונים וניירת. כך הוא מרסק בהדרגה את הסתימה וכל תוכנה נשטף קדימה וזורם למערכת הביוב הראשית.

סילון המים הינו בעל עוצמה רבה ומסוגל גם לקלף שכבות לכלוך מדפנות הצנרת ולנקות אותה היטב. לאחר מכן, ניתן, אך לא חייבים, לשפוך חומרים קוטלי שורשים ועשבים לניקוי סופי ומושלם. הם גם עשויים לעכב צמיחת שורשים חדשים. שירות נוסף היכול להינתן בהזדמנות זאת, הוא צילום כל קו הביוב הנקי על מנת לגלות סדקים, שברים, או בלאי. במקרים של שחיקה קשה ניתן להזמין את "ישראל שירותי ביובית" לשיקום של המערכת. השיפוץ ייעשה במועד מאוחר יותר בתיאום מסודר.

ניתן למצוא מגוון ביוביות רחב. כל אחת שונה מהשנייה בגודלה, במפרט, בטכנולוגיה הקיימת, בעוצמת לחצי המים שהיא מייצרת ובתפוקת העבודה. ניתן למצוא ביוביות נמוכות המסוגלות לנוע בחניונים מקורים ולהגיע לבריכות ביוב בהם. ביובית מיועדת גם לשאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים, מי הצפות ממרתפים ומבנים נמוכים אחרים ועוד. מומלץ להזמין קבלן מקצועי בתחום כדי לפתור בעיות רציניות.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו