ביובית בתל אביב

חברת ישראל שירותי ביובית מספקת בתל אביב וסביבתה שירותי איתור ופתיחת סתימות מקווי ביוב באמצעות מכשור מיוחד, ובנוסף, שירותי אינסטלציה מגוונים. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, למגזר העסקי, הציבורי ובעצם לכל מי שנזקק להם. בכל בית פרטי ומבנה יש שתי מערכות אינסטלציה הנפרדות אלו מאלו. אחת מובילה מים נקיים לתוך המבנה והשנייה מפנה את המשומשים כולל מי אסלות אל מחוצה לו. שתי המערכות מאופיינות בכך שמרבית הצנרת שלהן עוברת בתוך קירות, מתחת לרצפות ומתחת לאדמה.

בכל מערכת כזאת עלולות לצוץ תקלות. במערכת הביוב התקלות הנפוצות הן סתימות בקווי ביוב חיצוניים. הן נגרמות מחדירת שורשים וגופים זרים דוגמת תחבושות הגייניות, גלילי נייר טואלט וחפצים אחרים המושלכים לאסלות. סתימה אחרת עלולה לקרות כאשר חלקי צנרת מתפוררים וגושי בטון קורסים פנימה. במצבים אלו, המים מפסיקים לזרום, הבריכות מתמלאות והתוצאה הינה עליית המים באסלות או בבריכות החיצוניות וגלישה מהן. בעת הזאת מפסיקים להשתמש במערכת. המים גורמים לשלוליות מצחינות סביב הבריכות המושכות אליהן חרקים ומזיקים אחרים.

כל המצב אינו סימפטי ואף עלול לגרום להתפרצות מחלות. משום כך, תיקון מהיר נדרש. צוות מטעם החברה יגיע וינסה תחילה לאתר את מקום הסתימה. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים. הראשונה על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי המצלמת את כל הקו כולל את מקור הסתימה. איתור אחר נעשה על ידי החדרת מוט ארוך, שבעצם, מחובר ממספר מוטות המוברגים אלו לאלו. בקצה המוט הראשון מבריגים קפיץ מיוחד. כאשר הוא נתקל בסתימה אזי מסובבים את המוט וגורמים לשורשים להיכרך סביבו משיכה חזקה קורעת אותם. כך מספר פעמים עד שהכול משתחרר. ניתן לבצע אותו דבר באמצעות מכונה חשמלית וכאן המאמץ הפיזי קל יותר.

טיפול באמצעות ביובית

בעת שמתברר כי שתי שיטות אלו לא מצליחות בגלל סתימה מורכבת, ניתן להזמין ביובית בתל אביב אשר הינה משאית קלה או כבדה יותר. עליה מותקן מיכל אליו שואבים את הנוזלים, ובנוסף, מערכת לשאיבת מים ומערכת עם צינורות להזרמת מים בלחץ רב. בקצה כל צינור מותקנת דיזה אשר מסוגלת לייצר סילון מים דק. תהליך העבודה מתחיל עם ריקון הבריכה לחלוטין. לאחר מכן, מזרימים את המים והסילון מסוגל לחתוך שורשים וגופים זרים. כמו כן הוא מקלף את כל שכבת הלכלוך הדבוקה לצנרת.

המים מזרימים את כל הלכלוך קדימה וכל הסתימה משתחררת. קיימות ביוביות בגדלים ובמפרטים שונים. הגדולות הן בעלות מיכל גדול וכן מערכות להזרמת מים בלחץ גבוה יותר. הן מסוגלות לתפוקת עבודה מרשימה במהירות רבה. קיימות גם קטנות ונמוכות אשר מסוגלות לנסוע בתוך חניונים מקורים ובמבנים אחרים בעלי גובה נמוך. ביוביות מבצעות משימות נוספות וביניהן: שאיבת בורות ספיגה, בורות עם שמנים תעשייתיים, מי הצפה ממרתפים, ממחסנים, ממקלטים תת קרקעיים ועוד. חברת ישראל שירותי ביובית מבצעת עבודות מגוונות אחרות לטובת לקוחות חדשים כוותיקים.

היא מתקינה מערכות אינסטלציה בעת בנייה או שיפוצים, מתקנת קיימות, משקמת קווי ביוב. בנוסף, מאתרת נזילות באמצעות מצלמות תרמיות, מחליפה חלקי צנרת, סיפונים, ניאגרות, ברזים וכדומה. ברשותה תשתית מתאימה לפעילותה הכוללת ביוביות מודרניות המצוידות בטכנולוגיה מתקדמת, ניידות שירות מאובזרות, חלקי חילוף תקניים, כלי עבודה מגוונים, וכמובן, צוותי עבודה מוכשרים. החברה תגיב לכל קריאה דחופה והצוותים יגיעו במהירות להתגבר על הבעיות על מנת לאפשר ללקוחות המשך חיים שגרתיים מסודרים. הזמנות לתיקונים מסודרים תתבצענה בתיאום לוח זמנים עם הלקוחות. מערכת אינסטלציה בכל בית בתל אביב חייבת להיות תקינה, ומן הראוי לטפל בה עם חברה בעלת מוניטין.

רוצה שניצור קשר?

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה באסלה הינם מקרים אשר לא ניתן להמתין איתם יותר מידי וחשוב לקבל שירות עבורם

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק מותגים ודגמים, במיוחד אם אתם לא מכירים את התחום, אך כדאי מאוד שתוודאו כי

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן למצוא בשוק ומדוע הם מהווים אינדיקציה שהחברה המספקת אותם טובה ובטוחה לעבודה בביתנו? כמו