ביובית בפתח תקווה

החברה המרכזית לאינסטלציה מספקת שירותי ביובית בפתח תקווה ונחשבת למובילה בתחומה. החברה מונה צוות עובדים מקצועי ומחזיקה משאיות ביובית בעלות הציוד המתקדם ביותר, על מנת לספק לכם פתרון מוצלח, איכותי וזמין לכל בעיות הביוב שלכם. כמו כן, החברה שואפת לספק את שירותיה במחירים הוגנים ומתאימים לכל כיס תוך שלא מתפשרת על זמינות מרבית, רמה גבוהה ועל סטנדרטים בלתי מתפשרים.

מהי ביובית?

ביובית זוהי משאית אשר בחלקה העליון ישנו מיכל המחולק למערכת שאיבה ומערכת לחץ מים. בעזרת כלים אלו ניתן לספק שירותי ביובית בפתח תקווה אשר נחשבים למתקדמים במיוחד ולטפל בכל בעיות האינסטלציה בקווי ביוב.

·         מערכת השאיבה של הביובית

כל ביובית תכלול מערכת שאיבה מאובזרת ומשוכללת. מערכת זו פועלת על ידי משאבת וואקום, מה שמאפשר לבצע פעולות שאיבה בעוצמות גבוהות כמו למשל שאיבת בורות ביוב, שומן או רקב וכן עבור שאיבת מי תהום.

·         יחידת לחץ המים של הביובית

מלבד מערכת שאיבת מתקדמת, ביובית תכלול גם יחידת לחת מים הפועלת על ידי בוכנה. הבוכנה מחוברת למנוע ובאמצעותה ניתן לדחוף מים בלחץ גבוה אל מערכות הביוב וכך לפתוח סתימות או לנקות קווי ביוב מלכלוכים שהתנקזו בהם שורשים של עצים למשל או כל פסולת מסוג אחר.

ביובית בפתח תקווה – צוות מקצועי המוכשר לכל משימה

על כל ביובית יש להיות מאובזרת בציוד מתקדם, אין על כך ויכוח. אולם עד כמה מאובזרת שלא תהיה המשאית, אין לכך ערך במידה והצוות שמתפעל אותה אינו מקצועי. לכן מלבד הציוד המתקדם, אנו בחברה המרכזית לאינסטלציה שמים דגש גם על העסקת צוות מיומן ולו ניסיון רב בתחום. הצוות המנוסה שלנו יכול לאתר כל בעיה בביוב, למצוא לה פתרון, להתאים את הציוד הנדרש לביצוע הפעולה על הצד הטוב ביותר ולספק לכם את הפתרון המושלם שמותאם בדיוק למידותכם.

זקוקים לשירותי ביובית בפתח תקווה? אנו זמינים עבורכם סביב השעון. בכל יום, בכל שעה ולטיפול בכל בעיה בביוב אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם. אנו מתחייבים להגיע כמה שיותר מהר ולתת לכם פתרון מקצועי ואיכותי לשביעות רצונכם.