ביובית בראשון לציון

בין אם מדובר בחניון תת קרקעי, בין אם בפארק ציבורי בין אם במרכז העיר או בין אם בקבוצה של כמה בניינים הסמוכים זה לזה, סתימה בביוב יכולה להיות צרה צרורה. הטיפול בה איננו פשוט והוא מצריך פנייה אל המומחים בתחום. במקרים כאלה שירותי ביובית בראשון לציון של החברה המרכזית לאינסטלציה יהוו את המענה המתאים, העוזר להתמודד עם בעיית הסתימה ומאפשר את תקינותה של מערכת הביוב כולה.

כדי להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר אנו לא נתפשר על זמינות מרבית, מקצועיות חסרת פשרות של הצוות המקצועי ומחירים הוגנים במיוחד.

מה מציעים שירותים אלה?

שירותי ביובית בראשון לציון כוללים שימוש ברכב מיוחד המגיע לגובה של כמעט 2 מטרים. רכב זה יכול להגיע למקומות שונים ואף גם למקומות תת קרקעיים, כמו מרתפים או חניונים. במקרים של סתימות גדולות מאד במבנים גדולים, באזורים ציבוריים או בכל מקום אחר, יש להיעזר בביובית, המדמה את תפעולו של הביוב עצמו כשהוא תקין. את הביובית מתפעל צוות מקצועי ומיומן מאד של עובדים, המקפידים על כל הכללים הנדרשים ועל שלבי העבודה השונים. בעזרת צינור ארוך מאד, באורך של 160 מטרים, מבצעת הביובית שאיבה בלחץ חזק מאוד ממערכת הביוב הסתומה, ובעזרתה ניתן להוציא את כל הגורמים השונים שהובילו לסתימה.

בעזרת שירותי ביובית בראשון לציון באפשרותכם לדאוג גם לניקוי מערכת הביוב כחלק מתחזוקה שוטפת. צינור של הביובית יכול להגיע גם למקומות צרים מאד ואפשר להתאים אותו לפתח הקיים (לבחור את קוטר הצינור הנדרש). כמו כן באמצעות שירות זה ניתן לשאוב בורות רקב, בורות ספיגה, בורות דלק, לטפל בהצפות או בשורשים בביוב שצמחו בביוב, ובאופן כללי, לספק מענה לכל בעיות הביוב שלכם.

הזמנת שירותי ביובית בראשון לציון מהמומחים בתחום

אנחנו, בחברה המרכזית לאינסטלציה, יודעים עד כמה סתימה במערכת הביוב, עשויה להיות מורכבת ולא פשוטה ולהשפיע לא מעט על הסביבה. בעזרת שירותי ביובית בראשון לציון נוכל לסייע לכם ולספק לכם את המענה המקצועי בדיוק במקום הנדרש ובזמן המהיר ביותר.

זקוקים לשירותי הביובית שלנו? אנו זמינים עבורכם תמיד. פנו אלינו, לטלפון 1700-55-02-02 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

 

חלק מהעבודות וציוד שלנו

ביובית בראשון לציון   ביובית בראשון לציון  ביובית בראשון לציון    ביובית בראשון לציון   ביובית בראשון לציון   ביובית בראשון לציון

 

פתיחת סתימות ביוב | אינסטלטור 24 שעות | חברת אינסטלציה | שאיבת ביוב