השירותים שלנו

נזקי אינסטלציה בבית, בגינה או בעסק לא שואלים אותנו אם זה זמן נוח לנו- הם פשוט קורים. לפני כניסת השבת? בשבת בבוקר? אחרי חצות? אל תישארו חסרי אונים. שירות אינסטלטור 24 שעות של החברה המרכזית לאינסטלציה ישלח אליכם בעל מקצוע בכל זמן, שיעריך את הבעיה ויטפל בה כדי שאתם תוכלו להמשיך מיד בשגרה.

כשיש צורך בשאיבה רצינית ומאסיבית, אין כמו הביובית לתת מענה מצוין. רכבי הביובית יכולים להתמודד בהצלחה רבה עם שאיבת סתימות של מבנים גדולים, מגדלים שיכונים, מרחבים ציבוריים ועוד, וניתן להפיק מהם את המקסימום כאשר מי שמתפעל אותם מקצוען ומיומן. לצד הרכבים המתקדמים של החברה המרכזית לאינסטלציה, אנחנו מעמידים לרשותכם את הצוותים המנוסים ביותר בתחום בזיהוי בעיות ביוב ובמציאת הפתרונות המתאימים ביותר.

ביוב סתום לא רק מעלה ריח רע- הוא גם עלול לגרום לבעיות תברואה קשות. זאת בעיה שאי אפשר לדחות את הטיפול בה. אולי תתפלאו לגלות, אבל יש אנשים שלא מתרגשים מביוב סתום. אלה עשרות הלקוחות הפרטיים והעסקיים שלנו, שיודעים שבכל רגע יוכלו לקבל שירות מקצועי במחיר הוגן. מי שמתרגל לשירות המקצועי שלנו- לא מוכן יותר להתפשר על פחות. נסו גם אתם ותראו. "החברה המרכזית לאינסטלציה" תפתור בשבילכם את כל סוגי הסתימות- מהקלות ועד הקשות במהירות ובמקצועיות, אתם יכולים לסמוך עלינו. יש לנו את כל סוגי הכלים, ואנחנו יכולים להגיע אליכם בכל יום ובכל שעה, 24/7.

רוב בריכות הניקוז העשויות בטון זקוקות לשיפוץ ורענון מדי כמה שנים. הרבה לחצים מופעלים על בריכת הביוב המנקזת את הפסולת מתוך הצנרת: כוחות תת קרקעיים, תזוזות של האדמה ושורשים החודרים לסדקים וגורמים לבלאי ולשחיקה. לאורך השנים הכוחות הפנימיים והחיצוניים הפועלים על בריכת הביוב מחלישים אותה, וגורמים לשקיעה שלה ולשבירתה. 

המצלמות החדשות הביאו לקידמה עצומה בענף האינסטלציה. הן פתרו את הצורך בניחושים ובשבירות מיותרות. כיום אפשר להכניס סיב אופטי לכל צינור בכל קוטר, ולקבל אינדיקציה למגוון רחב של תופעות: סדקים, שברים, סתימות, עיוותי צורה של הצנרת, איתור חסימות ואיתור נזילות. בזכות המצלמות, החיים שלנו ושל לקוחותינו השתנו ללא הכר.

מתחת לשיכונים הוותיקים ברחבי הארץ יש מערכות ביוב שעובדות שנים על גבי שנים בחריצות ובעקביות. לעיתים אלה מערכות ניקוז וביוב בנות עשרות רבות של שנים, אשר עומדות בעומסים עצומים ובכוחות המופעלים עליהם מבפנים ומבחוץ. לאורך השנים, אנו בחברה המרכזית לאינסטלציה מלווים את לקוחותינו הנאמנים ותומכים במערכות ביוב והניקוז שלהם: ניקוי הקווים והבריכות מסתימות, מחדירת שורשים וטיפול שוטף בקווים. כאשר מתברר שהתיקונים הופכים להיות תכופים מדי, והצנרת הישנה אינה מתפקדת בצורה ראויה, אנו ממליצים על החלפת צנרת הביוב. שיפוץ כולל והחלפה של צנרת הביוב מתבקש כאשר המערכת מתבלה, מאבדת את אמינותה ודורשת תחזוק בתדירות שאינה סבירה.

אחת הבעיות השכיחות והמטרידות ביותר היא שורשים בביוב. זו בעיה נפוצה שנוטה לחזור על עצמה, ומתבטאת בסתימת אזור או אזורים שונים בביוב כתוצאה מחדירה של שורשי העצים למערכת הניקוז. הטיפול בשורשים בביוב דורש אבחון וטיפול מדויק. באיזו מידה חדרו השורשים למערכת? האם יצרו סדקים או שברים בצנרת? ומהי הדרך המתאימה למניעה עתידית של הבעיה ולהרחקת הבעיה לטווח ארוך. החברה המרכזית לאינסטלציה מומחית בפתרון לבעיות הללו ומשלבת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וניסיון של שנים רבות.

אין זמן מתאים לסתימה. סתימה בכיור, סתימה באמבטיה או סתימה בשירותים, מציפה לא רק את הכלים הסניטרים אלא לפעמים גם את הראש. זאת בעיה מוכרת ונפוצה מאוד, אבל אף פעם אין חשק להתמודד איתה. כשיש לכם אינסטלטור מהימן, שאתם מכירים וסומכים עליו, ההתמודדות הרבה יותר קלה, ואפילו... נעימה.

כתמי רטיבות בתקרה או בקירות יכולים להפוך לכתמי עובש ולא כדאי לדחות את הטיפול בהם. כשלא מטפלים בזמן, אפשר בקלות להיגרר לנזקים גדולים הדורשים השקעת עבודה רבה יותר ולהוצאות גדולות. לא צריך כמובן להיבהל. לא כל קילוף של צבע יכול למוטט בניין. אבל בהחלט כדאי להזמין מומחה של החברה המרכזית לאינסטלציה בכל חשד לנזילת מים. כיום בעידן המצלמה התרמית, אנחנו נוכל להעריך כל נזק של חדירת מים ולמנוע בקלות הידרדרות של מצב הנכס ולחסוך לכם בהוצאות.