קוטל שורשים

קוטל שורשים – מהו ומתי משתמשים בו?

מהו קוטל שורשים? מתי משתמשים בו? מה כדאי וחשוב לדעת על קוטל שורשים לפני השימוש?

ישנן שיטות שונות לפתיחת סתימות במערכת הביוב, סתימות שנגרמו כתוצאה מחדירה של שורשי צמח או עצים ממינים שונים. אחת השיטות, המבטיחה מענה מצוין לטווח הארוך, היא החדרה של קוטל שורשים, המגיע אל מערכת הביוב עצמה, היכן שנמצאים שורשי הצמח שגרמו לסתימתה. השימוש בקוטל שורשים מבטיח פתרון יסודי ומדויק מאד, במיוחד כאשר מוצע על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום.

 

קוטל שורשים - מה כדאי לדעת טרם התהליך?

קוטל שורשים הינו חומר רעיל מאד המצליח לנטרל סוגים רבים של שורשי צמחים ממינים שונים. קוטל השורשים מהווה כיום את אחד מהחומרים המוכרים המאפשרים להתמודד עם סתימות בביוב בעקבות חדירה של שורשים. כיום אפשר למצוא בשוק מגוון של קוטלי שורשים, המוצעים על ידי חברות מובילות בתחומן. יחד עם זאת, חשוב לבחור בחברה מקצועית ולה ניסיון רב בתחום וזאת על מנת לזכות למענה אמיתי ולמיגור התופעה.

השימוש בקוטל שורשים הינו חלק מהליך שלם ומהווה חלק מהטיפול בשורשים הסוררים. הליך זה כולל את חיתוך השורשים בעזרת מכונה מיוחדת המגיעה למהירות עצומה ועוזרת לטפל באופן נקודתי בשורש שבמערכת הביוב. מכונה זו חותכת את ליבת השורש ומשחררת אותו מדפנות צינורות הביוב. זאת, לצד השימוש בקוטל השורשים עצמו, המונע את צמיחתם של השורשים ובכך מונע את הישנות התופעה ואתה, את הופעתם של נזקים.

החברה המרכזית לאינסטלציה – קוטל שורשים ומגוון פתרונות איכותיים נוספים

אנו, בחברה המרכזית לאינסטלציה, מעמידים לרשותך את מיטב אנשי המקצוע המתמחים בטיפול בשורשים ובמערכות ביוב. אנו נעזרים בפתרונות חדשניים, לרבות קוטל שורשים, ובשיטות מתקדמות לחיתוך השורשים ולניקוי צנרת הביוב. כל זאת, לצד שימוש במצלמות מתקדמות המאפשרות להגיע אל המקום המדויק, היכן שנמצאים השורשים ולנטרל אותם כדי למנוע את צמיחתם שנית.

ברצונך למצוא פתרון לטווח הארוך, שיעזור לך להתמודד בצורה הנכונה ביותר עם חדירת השורשים למערכת הביוב שלך? באפשרותך לפנות אלינו, לטלפון 1-700-55-02-02 כבר עכשיו ואנו נשמח לעמוד לרשותך ולספק לך את הפתרון המתאים.

 

 

 

תגיות: שורשים בביוב | פתיחת סתימות ביוב | ביובית | צילום קווי ביוב | אינסטלטור 24 שעות | אינסטלטור