קוטל שורשים בביוב

מהו קוטל שורשים בביוב ומתי משתמשים בו?

מהו קוטל שורשים בביוב? מתי משתמשים בו? מה כולל התהליך ומה חשוב לדעת לפני שנכנסים אליו?

במקרים של סתימה במערכת הביוב כתוצאה מחדירת שורשים של צמחים או עצים שונים, ניתן להיעזר במספר פתרונות העוזרים להתמודד עם הבעיה המאתגרת והלא פשוטה הזו. קוטל שורשים בביוב הינו אחד מהפתרונות העומדים לרשותם של אנשי מקצוע המתמחים בכך. קוטל זה מנטרל את השורשים שחדרו ישירות אל מערכת הביוב ומונע את צמיחתם המחודשת. לאחר הטיפול בקוטל המיוחד, השורשים שבמקום אינם חוזרים, מה שמבטיח את פעילותה התקינה של מערכת הביוב.

 

קוטל שורשים בביוב – כיצד זה עובד?

קוטל שורשים בביוב הינו, כאמור, אחת הדרכים לנטרול השורשים החודרים אל מערכת הביוב וגורמים לנזקים חמורים, לרבות סתימה במערכת ומניעת זרימתם של חומרי הפסולת השונים בה. השימוש בחומר המיועד לקטילת שורשים, מדכא את השורשים ופוגע ביכולתם לצמוח מחדש. הקוטל מוכנס לצינור מיוחד, המוחדר באמצעות ציוד מתקדם אל מעמקי הקרקע, היכן שנמצאים השורשים. מדובר בטיפול משלים הכולל גם את חיתוך השורשים וניקוי צינורות מערכת הביוב. טיפול זה, מהווה פתרון מצוין לטווח הארוך ומונע את צמיחתם המחודשת של השורשים. לאחר הטיפול הראשוני בקוטל השורשים, מומלץ לחזור על הטיפול בכל שנה, בעיקר כפעולה מניעתית.

שירותים מתקדמים מאת המומחים בקטילת שורשים

אנו, בחברה המרכזית לאינסטלציה, מציעים לך שירותים מתקדמים שיעזרו לך להתמודד עם סתימות ותקלות במערכת הביוב, לרבות כאלו שנוצרו כתוצאה מחדירה של שורשים. לצורך ביצוע הפעולה על הצד הטוב ביותר, אנו משתמשים בקוטל שורשים בביוב ונעזרים בציוד חדשני ומתקדם, כדי להבטיח לך וללקוחותינו האחרים מענה נכון ומדויק. אנו מעמידים לרשותך שירות מהיר ופתרון מקצועי ויעיל מאד, שימנע את סתימתה כמו גם את נזקיה של מערכת הביוב שלך, גם בעתיד.

טיפול בסתימות בביוב שנוצרו על ידי שורשים לסוגיהם, זו עבודה למומחים. החברה המרכזית לאינסטלציה תספק לך מענה זמין ואיכותי. להזמנת השירות של קוטל שורשים בביוב או לקבלת פרטים נוספים על הפתרונות המוצעים על ידינו, באפשרותך להתקשר אלינו, לטלפון 052-2277931 כבר עכשיו, אנו זמינים עבורך סביב השעון.