שורשים במערכת הביוב

כיצד מתמודדים עם שורשים במערכת הביוב?

מה עושים כשמוצאים שורשים במערכת הביוב? למי יש לפנות ומדוע חשוב לעשות זאת כמה שיותר מהר?

סתימה במערכת הביוב יכולה להיגרם מסיבות שונות, אחת מהן היא שורשים במערכת הביוב. שורשים של צמחים שונים יכולים להגיע אל מעמקי האדמה ולגרום לסתימה. סתימה במערכת הביוב כתוצאה מחדירת שורשים מכל מיני סוגים, יכולה לגרום לנזקים חמורים. במקרה זה יש לפנות אל בעלי מקצוע המתמחים בהסרתם. בחברה המרכזית לאינסטלציה, אנו מתמחים בטיפול במקרים כאלו בדיוק ומציעים לך פתרון זמין, מקצועי ואיכותי.

 

שורשים במערכת הביוב – דרכי טיפול ומניעה

הטיפול בסתימות הנגרמות משורשים במערכת הביוב הינו הליך לא פשוט, המצריך פנייה אל המומחים בתחום. מדובר לרוב בשורשים חזקים מאד, המגיעים אל מעמקי האדמה והנם ארוכים במיוחד. סתימה במערכת הביוב כתוצאה משורשים עשויה להתרחש בכל מקום שבו צומחים עצים או צמחים מסוגים שונים מעל או בסמוך למערכות הביוב. הצטברות של שורשים במערכות אלו יכולה למנוע את מעברם של חומרי הפסולת באופן תקין ובכך לפגוע בשגרת החיים של הדיירים. כמו כן, הצטברותם יכולה לפגוע במערכת הביוב עצמה ולהשפיע על תוואי השטח כולו. מסיבה זו, חשוב לסלק את השורשים באופן מידי. טיפול בשורשים אלו והסרתם זהו תהליך שנעשה בעזרת קוטל שורשים מיוחד, הפוגם בשורשי הצמח ומונע את גדילתו. קוטל זה מותאם לסוג הצמח ומוחדר אל מערכת הביוב, היכן שהצטברו שורשיו וגרמו לסתימה.

טיפול מקצועי ואמין של החברה המרכזית לאינסטלציה

אנו, בחברה המרכזית לאינסטלציה, מזמינים אותך לבחור בשירותי פתיחת סתימות הביוב שלנו. שירותים אלה, מוצעים לך על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום, והם יעזרו לך להתמודד עם שורשים במערכת הביוב ואף למנוע, בהמשך, נזקים חמורים עוד יותר, מלבד סתימת המערכת. לשם ביצוע הפעולה, אנו נעזרים בחומרים מיוחדים המנטרלים את השורשים ומונעים את צמיחתם. לרשותנו עומד ציוד מתקדם, המאפשר לנו להגיע ישירות אל מקום השורש.

באפשרותך לטפל בבעיית שורשים במערכת הביוב עוד היום. בכל מקרה של סתימה או בעיה במערכות האינסטלציה אנו מזמינים אותך להתקשר
לטלפון 1-700-55-02-02 בכל שעה, אנו נשמח לעמוד לרשותך.