שורשים בצנרת הביוב

מה עושים במקרה של שורשים בצנרת הביוב?

מה עושים כשמוצאים שורשים בצנרת הביוב? לאיזה נזקים הם עשויים לגרום? וכיצד ניתן לטפל בבעיה?

שורשים בצנרת הביוב יכולים לגרום לנזקים חמורים מאד במערכת עצמה, מלבד סתימה ומניעת זרימתם של חומרי הפסולת השונים שבה. שורשי צמחים שונים, הגדלים בסמוך למערכות הביוב הקיימות, יכולים לחדור למעמקי הקרקע ולהגיע אף לצנרת הביוב. זאת, בשל החיפוש אחר מקורות מזון ומים, אותם הם יכולים למצוא במערכת הביוב כזמינים מאד.

 

שורשים בצנרת הביוב – שימוש בפתרונות לטווח הארוך

במקרה של שורשים בצנרת הביוב חשוב לפעול מהר כדי למנוע נזקים עתידיים ובעיקר גם כדי למנוע את החמרתם של הנזקים הקיימים. קיימות מספר שיטות להתמודד עם שורשים במערכת הביוב, ששילובן יחד מהווה פתרון מושלם לטווח הארוך. הטיפול בשורשים בצנרת הביוב מתחיל, בדרך כלל, באיתור מקומם המדויק של השורשים. הפעולה מתבצעת על ידי החדרת מצלמות מיוחדות לאזור מערכת הביוב. רק לאחר שאותרו השורשים ניתן לטפל בהם, הן על ידי שימוש בקוטל שורשים מיוחד והן על ידי חיתוכם בעזרת מכשור מתקדם, המוחדר אל הצנרת, היכן שנמצאים השורשים. במקביל, מוצע גם הליך של ניקוי הצנרת, דבר הנעשה בעזרת לחץ מים גבוה, בעזרתו ניתן לנקות ולפתוח את הצנרת שנסתמה.

טיפול מקצועי יצליח למגר את התופעה כליל ואף למנוע את הישנותה

אנו בחברה המרכזית לאינסטלציה, מזמינים אותך להיעזר בשירותי ניקוי שורשים בצנרת הביוב, הנעשים בשטח בעזרת חומרים מיוחדים וציוד מתקדם. לרשותנו צוות מקצועי ומיומן מאד המלווה את הלקוח ומתאים לו את הפתרון בהתאם לתנאי השטח ולמידת מורכבותה של הבעיה. אנו מבטיחים מענה יסודי ומדויק מאד, כמו גם מחירים הוגנים במיוחד המשקפים את עבודתנו המקצועית בלבד.

כמו כן, אנו מציעים שירות של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לכל רחבי הארץ.

שורשים בצנרת הביוב עלולים להוביל לנזקים רבים החל מפגיעה במערכת הביוב ועד לפגיעה בשגרת חייהם של הדיירים. בכל מקרה של חשד לבעיה דומה, באפשרותך לטפל בשורשים אלו עוד היום. אנו מזמינים אותך להתקשר לטלפון 1-700-55-02-02 להזמין את צוות המומחים שלנו ולזכות לטיפול יעיל, מקצועי ואיכותי.