אינסטלטורים

מה חשוב לוודא לפני שמחליטים לשכור אינסטלטורים שיטפלו בבעיות הצנרת הביתית? כיצד נדע לברור אץ המוץ מן התבן, ובמילים אחרות: להישאר בקשר רק עם עובדים חדים ומקצועיים ביותר? מה חשוב לדעת על שירותיה של החברה ששולחת אליכם אינסטלטורים?

בניגוד להמון תחומים אחרים, אינסטלטורים אסור שיהיו בינוניים: בבית שלכם הם צריכים להיות האנשים הכי מקצועיים שיש, שכן בכל תרחיש אחר אתם מסתכנים בתקלות חמורות של ממש שיעיבו עליכם בטווח הארוך: המקרה הכי גרוע הוא כאשר אתם והקבלן, במעמד בניית הבית, מחליטים למצוא חברת אינסטלטורים ובוחרים בחברה בינונית. התוצאה של זה עלולה להיות בניית מערכת צינורות עקומה, שתקשה על אספקת המים שלכם, וזה לא סיפור מהאגדות: אנו נתקלים יום יום בלקוחות כאלו שליבנו איתם כי הם צריכים כעת לשלם הון תועפות על עקירת כל הצנרת שלהם ובנייתה מחדש. מקרים לא פחות חמורים הם אינסטלטורים לא יעילים, אטיים בעבודתם או חלילה אינסטלטורים נוכלים שפגעו בכוונה במערכת על מנת להציג זאת כתקלה שהתרחשה מבעוד מועד ולגבות מחיר יקר על השירות. למי שצפה בתכניות כמו "כלבוטק" או "עובדה" בעבר הסיפורים הללו ודאי מוכרים.

כיצד נדע לאתר מראש אינסטלטורים טובים ולא לעבוד עם אחרים?

כמו בכל תחום אחר, שיטת ההמלצות היא הטובה ביותר, אבל בשונה מתחומים מקצועיים כמו הנדסה, מוזיקה או רישום, כאן חשוב שההמלצות ייעשו ברמה האזורית (באזור המגורים שלכם) ולא על סמך התקשרות למכותבים רחוקים. מדוע? משום שהרבה פעמים התשתית העירונית גורמת לתקלות ביתיות ולכן אינסטלטורים שמטפלים בכם צריכים להכיר היטב את התשתית על מנת לדעת בגלל מה התרחשה התקלה, ולטפל בה בהתאם.

מה מומלץ לוודא מול האינסטלטורים המומלצים אשר איתרתם?

שהחברה בה הם עובדים מספקת שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל חגים, שכן תקלות צינור וביוב עלולות להתרחש גם מבלי שעשיתם דבר, בשל כוח עליון, טעות בעבודה על הצנרת העירונית, ועוד. בנוסף, כדאי לוודא שהחברה מעודכנת טכנולוגית ונעזרת בעזרים אלקטרוניים יעילים לטיפול בתקלה שלכם.

מה מייחד אינסטלטורים של החברה המרכזית לאינסטלציה?

טיפול כמעט בכל התקלות עם עזרים אלקטרוניים: מצלמות לאיתור סתימות ביוב, ספירלות חשמליות לפתיחת סתימות, וכד'. כמו כן, הם מומלצים על ידי רבים מתושבי אזור מגוריכם ואזורים מקבילים ברחבי הארץ. עובדיה של החברה נבחרו בקפידה ומעניקים שירות אישי ומקצועי מן המעלה הראשונה.

לכל מה שתרצו לדעת על שירות אינסטלטורים יש לפנות בהקלקה לחברה המרכזית לאינסטלציה!

 

אינסטלטורים  אינסטלטורים   אינסטלטורים   אינסטלטורים