אינסטלטור במרכז

כיצד ניתן לבחור אינסטלטור במרכז שרמת אמינותו ועבודתו מובטחות לנו? כיצד נדע להיזהר מנוכלים, ולבחור בבעלי מקצוע טובים באמת? כיצד נדע שלא מדובר בבעלי מקצוע מתחילים אלא בביצועיסטים מן המעלה הראשונה?

כידוע, אינסטלטור במרכז הוא אחד מאנשי המקצוע הכי מבוקשים באזור המרכז. פיצוץ בצנרת, סתימה בכיור או ביוב מוצף הן בעיות שמתרחשות הרבה באזור המרכז ודרום השרון בשל צפיפות עירונית, מערכת צינורות צפופה ומסועפת וכמובן – טעויות אנוש שמתבצעות על ידי הדיירים עצמם פעמים רבות: סתימת כיור עקב אי ניקויו או אי העברת פומפה למניעת סתימות מדי תקופה, שימוש בחומרי אינסטלציה לשימוש עצמי שמסבים יותר נזק מתועלת כמו סודה כאוטית, וכד'.

איתור אינסטלטור אמין

איתור אינסטלטור במרכז שרמת אמינותו גבוהה מתבצע על ידי ייעוץ עם תושבי האזור. הם ודאי ימליצו לכם על אדם קבוע, שמטפל במרוכז בחלק גדול מבתי האוזר, וזו תהיה בחירה שהיא מועדפת בסיכוי גבוה למדי. רוצים לוודא ב- 100% שהאיש הזה הוא מי שתצטרכו לעבודה? ניתן לבדוק גם בפורומים אינטרנטיים את שמו ולראות בדיוק במי מדובר, לאלו לקוחות הוא נתן שירות בעבר ומה היו אחוזי הצלחתו בשירותים שסיפק.

זהירות מנוכלים: כך תאתרו אותם

האינסטלטור שולח אתכם לקנות במכולת חומרי פתיחת סתימות לצורכי "הקלה" בעבודה. בפועל, התרחיש מסתיים בהגעת האינסטלטור, הוא מצדו יטען שלא קניתם את החומר הנכון (פשוט כי חומרי פתיחת הסתימות ביוב לשימוש עצמי אף פעם לא נכונים, ולא צריכים להימכר לאדם לא מיומן) וצריך לעשות טיפול יקר כמו עקירת הצינור והתקנת צינור חדש.

האינסטלטור הקבוע שלכם בחופשה, ואותו אינסטלטור במרכז שזה עתה איתרתם מציע לכם מחיר יקר פי כמה על אותו שירות שנהגתם לצרוך מהאינסטלטור הקבוע. ככל שהאינסטלטור הקבוע מטפל גם ביתר בתי השכונה וזוכה לביקורות טובות, מדובר ככל הנראה בהונאה.

זיהוי אינסטלטורים במרכז העובדים כמתחילים בתחומם

אינסטלטורים שלא היו מוכרים באזור מגוריכם קודם לכן, ולכן הם כנראה לא מכירים טוב מספיק את תשתית הצנרת העירונית באזור, ויתקשו לאבחן מתי הבעיה באשמתכם ומתי היא בשל לקות בצנרת. כמו כן, אינסטלטורים שבעבר התקבלה ביקורת שלילית עליהם על התקנות עקומות או לא מדויקות שביצעו בבתי לקוחות.

החברה המרכזית לאינסטלציה – שירות אינסטלטור במרכז המשלב תחכום ועוצמה

החברה המרכזית לאינסטלציה עובדת 24/7 עם מכשירים אלקטרוניים לאיתור ופתיחת סתימות: מכשירי צילום ביוב, ספירלות חשמליות לחילוץ צינור סתום, ועוד. החברה מעסיקה רק עובדים מיומנים שנבחנו ונבחרו בקפידה.

לתיאום אינסטלטור במרכז, פנו אל החברה המרכזית לאינסטלציה בקישור הבא!

 אינסטלטור במרכז