אינסטלטור בשבת

מדוע חשוב שתמיד יהיה לכם אינסטלטור בשבת? למה למרות שחינכו אותנו להתחשב בעובדים בשבת, כפי שהיינו רוצים שיתחשבו בנו, אין לבחור בדרך זו את האינסטלטור הביתי שלכם בשום אופן? מדוע יום כמו שבת, בו רוב בעלי המקצוע אינם עובדים, עלול להוות סכנה ממשית לבית שלכם אם לא יהיה לצדכם מספר טלפון של אינסטלטור שעובד 24/7 ללא קשר ליום השבועי?

לתשומת לבכם!
אם נתקלתם במהלך השבת בתקלה במערכות האינסטלציה – אל תתמהמהו – פנו אלינו כעת!

כפי שאדם עלול לשכוח את המפתח, להינעל ולהזדקק למנעולן גם בשבת, זה עלול לקרות לו גם עם האינסטלציה הביתית: שבירת ברז בשוגג, שמובילה לדליפת מים ענקית, סתימת הכיור עקב אי נקיטת אמצעי זהירות וניקיון, וכד'. בשונה מתחום המנעולנות, בתחום האינסטלציה חשיבותו של איש מקצוע 24/7 אפילו אקוטית יותר, משום שגם דיירים מסודרים והיגייניים שמאד מקפידים לשמור על הצנרת עלולים למצוא את עצמם עם תקלות חמורות:

כוח עליון עלול לפגוע להם בצנרת מבלי שעשו כלום אם למשל בחוץ משתוללת סופת גשמים שגרמה לפיצוץ בצינור עירוני המחובר לבית, או אם הביוב עולה על גדותיו עקב בעיות תשתית שלא קשורות לנעשה בבית. בשורה התחתונה, הימנעות מתקלות אינסטלציה אינה 100% תלויה בכם, ולכן יש סיכוי טוב שזה יקרה בשבת גם בלי שתרצו.

דוגמאות לתרחישי צנרת וביוב העלולים לקרות בשבת כאשר הכל סגור

  • החזקתם בחוזקה את הברז בזמן שטיפת הכלים. הוא ניתק ממקומו. נוצר חור בצינור, וסילון מים ניתח החוצה בלי שליטה.
  • ריח מסריח מופץ בכל הבית: גיליתם שאחד מפתחי הביוב שלכם מוצף ומציף את כל החדר המדובר.
  • סתימה בכיור: מאמצים לפתוח אותה עם פומפה עלו בתוהו.

לתסריטים האלה לא כדאי להגיע, אך הם עלולים לפרוץ בשבת: מוטב להצטייד מראש במספר טלפון של אינסטלטור בשבת, אליו תפנו במקרים כאלו.

שירות אינסטלטור בשבת מטעם החברה המרכזית לאינסטלציה: אמינות ואיכות!

בחברה המרכזית לאינסטלציה מועסקים מיטב האינסטלטורים, אשר נבחרו בקפידה בטרם נקלטו לשורות החברה. הם מועסקים בפריסה ארצית, ומספקים שירות 24/7, כולל בשבת. אינסטלטור בשבת מזמינים רק מהחברה המרכזית לאינסטלציה חברת אינסטלציה אמינה ומקצועית ונהנים משקט תעשייתי, עבודה מקצועית, שימוש באמצעים אופטיים לצילום קווי ביוב, ובאמצעים  אלקטרוניים מתקדמים לפתיחת סתימות ביוב.

 אם נתקלתם בבעיה הדורשת טיפול - פנו אלינו כעת לקבלת מידע נוסף ולהזמנת השירות!

 

אינסטלטור בשבת   אינסטלטור בשבת    אינסטלטור בשבת   אינסטלטור בשבת   אינסטלטור בשבת     אינסטלטור בשבת