אינסטלטור חירום

מתי נדרש שירות אינסטלטור חירום? מדוע חשוב מאד שגם השרברב הקבוע שלכם יספק שירותי חירום? מדוע אין להתפשר על פחות מאינסטלטור המספק שירותי 24/7 כולל בשבתות וחגים?

אינסטלטור חירום הוא אינסטלטור שעובד בכל עת, כל העת, אין לו יום ואין לו לילה, והוא בוודאי לא יגיד לכם "לא בשבת" כשתתקשרו ביום שישי בשעה 19:00 בערב. נכון, על פניו זה נשמע גרנדיוזי, ושם אתכם, לכאורה, בעמדת המנצלים ואותו בעמדת המנוצל, אבל זה רק לכאורה.

הידעתם כי חלק ניכר מהברזים בדירות בישראל הם ברזים ישנים ולא חזקים? הידעתם כי היו מקרים שלקוחות הוציאו בשוגג את צינור פליטת הברז מהמקום וגרמו לעצמם הצפה רבתי? הידעתם כי כשהעירייה שלכם מבצעת שיפוץ בביוב זה עלול לפגוע במערכת המים שלכם ולסתום לכם את הביוב? וכל אלו עוד לפני שציינו מקרים של כוח עליון, כמו פיצוץ צינור על ידי מי הגשמים ודומיהם. מסקנה: רוב תקלות האינסטלציה לא בשליטתכם, ולכן אינסטלטור חירום הוא איש המקצוע היחיד שנדרש לכם.

האם כל אינסטלטור חירום הוא איש המקצוע שלנו? כיצד בודקים את טיבו?

יש לבחון את הנסיבות לטיפול בתקלה, או ליתר דיוק: כיצד הוא מתכוון לטפל בה. אינסטלטור שנעזר בספירלות אלקטרוניות ולא מכניות לפילוס צינור עם סתימה, ונעזר במצלמות מים להשתלה בביוב וצילומו הוא אינסטלטור שגם עבודתו הפיזית צפויה להיות מהירה, כי כמו בכל תחום אחר, פלאי הטכנולוגיה משחקים כאן תפקיד חשוב. אינסטלטור שיעשה כל עבודה בצורה מכנית יכול גם להיות איש מקצוע טוב מאד, שלא תטעו, אבל מי שמשלב גם עבודת בוטיק וגם רכיבים אלקטרוניים בעבודה לבטח יספק לכם עבודה מהירה ויעילה.

כאשר אינסטלטור חירום מגיע מהחברה המרכזית לאינסטלציה – הבית בידיים טובות

החברה המרכזית לאינסטלציה עובדת רק עם עובדים מנוסים, המספקים שירותי חירום כל עת, כל העת על פי התקשרות הלקוח. החברה מחזיקה במחסניה ציוד טכנולוגי נדיר כמו מצלמות לצילום קווי ביוב, ספירלות חשמליות, ביובית ועוד מגוון אביזרים שיאיצו את קצב הטיפול בכם, ויספקו לכם בית עם מערכת מים תקינה בתוך זמן קצר.

למידע ופרטים על אינסטלטור חירום 24/7 צרו קשר עמנו. פנו לעמוד שלפניכם!

 

אינסטלטור חירום      אינסטלטור חירום     אינסטלטור חירום     אינסטלטור חירום    אינסטלטור חירום