אינסטלטור

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור חשוב מאוד שתבדקו אותו היטב לפני שאתם מזמינים אותו, גם אם מדובר במקרה דחוף ואין לכם יותר מידי זמן להקדיש לטובת העניין. הזמנה של אינסטלטור מבלי לבדוק אותו קודם ומבלי להכיר את הכישורים ואת הניסיון שלו עלולה להוביל אתכם לבחירה שגויה ולבחירה של בעל מקצוע שכלל לא יצליח לבצע את העבודה הדרושה באופן לו אתם זקוקים.

לכן, אם אתם מחפשים אינסטלטור אמין ומקצועי, שעובד מסביב לשעון, פנו אל החברה המרכזית לאינסטלציה, אשר תעמיד לרשותכם אך ורק אינסטלטורים מוסמכים ומקצועיים, כאלו אשר עברו את כל המבחנים והבדיקות ואתם יכולים להיות בטוחים בכך שהם יבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר.

אמינות – הבסיס לכל שירות טוב של אינסטלטור

הבסיס לשירות טוב של אינסטלטור, לפני הכל, הוא אמינות. חשוב מאוד לבחור באינסטלטור 24 שעות אמין אשר אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא יוכל לבצע את העבודה מבלי לפגוע באמון שנתתם בו, לא יתמחר את השירות במחיר גבוה מידי, ולא יתאר לכם בעיות שכלל לא קיימות (כפי שרואים פעמים רבות בתכנית הטלוויזיה יצאת צדיק).

הכשרה מקצועית

עוד נושא חשוב מאוד שיש לבדוק לפני שבוחרים אינסטלטור הוא ההכשרה המקצועית שלו. חשוב מאוד לבחור דווקא אינסטלטור אשר עבר הכשרה מקצועית בתחום ואדם שיש לו תעודות המעידות על היכולת שלו לעבוד בתחום זה. כיום ניתן למצוא אינסטלטורים רבים אשר למדו את התחום באופן חובבני ולא באופן מקצועי. אינסטלטורים שכאלו אולי יוכלו לבצע עבודות פשוטות בצורה טובה ויעילה, אך אם מדובר בבעיות מורכבות יותר הם עלולים להסתבך ולהשאיר אתכם עם בעיה גדולה עוד יותר ממה שהיה בתחילה.

לכן, אל תנסו לחסוך ולעולם אל תזמינו אינסטלטור פרטי שלא בדקתם אותו. יחד עם זאת, אתם לא צריכים לבזבז כל כך הרבה זמן על בדיקות וחיפושים וכל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אל החברה המרכזית לאינסטלציה אשר תשלח אליכם אינסטלטור אמין, בעל הכשרה מקצועית ובעל כלי עבודה משוכללים וכך יוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אינסטלטורים

מה חשוב לוודא לפני שמחליטים לשכור אינסטלטורים שיטפלו בבעיות הצנרת הביתית? כיצד נדע לברור אץ המוץ מן התבן, ובמילים אחרות: להישאר בקשר רק עם עובדים חדים ומקצועיים ביותר? מה חשוב לדעת על שירותיה של החברה ששולחת אליכם אינסטלטורים?

בניגוד להמון תחומים אחרים, אינסטלטורים אסור שיהיו בינוניים: בבית שלכם הם צריכים להיות האנשים הכי מקצועיים שיש, שכן בכל תרחיש אחר אתם מסתכנים בתקלות חמורות של ממש שיעיבו עליכם בטווח הארוך: המקרה הכי גרוע הוא כאשר אתם והקבלן, במעמד בניית הבית, מחליטים למצוא חברת אינסטלטורים ובוחרים בחברה בינונית. התוצאה של זה עלולה להיות בניית מערכת צינורות עקומה, שתקשה על אספקת המים שלכם, וזה לא סיפור מהאגדות: אנו נתקלים יום יום בלקוחות כאלו שליבנו איתם כי הם צריכים כעת לשלם הון תועפות על עקירת כל הצנרת שלהם ובנייתה מחדש. מקרים לא פחות חמורים הם אינסטלטורים לא יעילים, אטיים בעבודתם או חלילה אינסטלטורים נוכלים שפגעו בכוונה במערכת על מנת להציג זאת כתקלה שהתרחשה מבעוד מועד ולגבות מחיר יקר על השירות. למי שצפה בתכניות כמו "כלבוטק" או "עובדה" בעבר הסיפורים הללו ודאי מוכרים.

כיצד נדע לאתר מראש אינסטלטורים טובים ולא לעבוד עם אחרים?

כמו בכל תחום אחר, שיטת ההמלצות היא הטובה ביותר, אבל בשונה מתחומים מקצועיים כמו הנדסה, מוזיקה או רישום, כאן חשוב שההמלצות ייעשו ברמה האזורית (באזור המגורים שלכם) ולא על סמך התקשרות למכותבים רחוקים. מדוע? משום שהרבה פעמים התשתית העירונית גורמת לתקלות ביתיות ולכן אינסטלטורים שמטפלים בכם צריכים להכיר היטב את התשתית על מנת לדעת בגלל מה התרחשה התקלה, ולטפל בה בהתאם.

מה מומלץ לוודא מול האינסטלטורים המומלצים אשר איתרתם?

שהחברה בה הם עובדים מספקת שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל חגים, שכן תקלות צינור וביוב עלולות להתרחש גם מבלי שעשיתם דבר, בשל כוח עליון, טעות בעבודה על הצנרת העירונית, ועוד. בנוסף, כדאי לוודא שהחברה מעודכנת טכנולוגית ונעזרת בעזרים אלקטרוניים יעילים לטיפול בתקלה שלכם.

מה מייחד אינסטלטורים של החברה המרכזית לאינסטלציה?

טיפול כמעט בכל התקלות עם עזרים אלקטרוניים: מצלמות לאיתור סתימות ביוב, ספירלות חשמליות לפתיחת

אינסטלטור 24 שעות

פיצוץ בצנרת? הצפה? סתימה בביוב? טלפון אחד מזניק אותנו אליכם בכל שעה.

נזקי אינסטלציה בבית, בגינה או בעסק לא שואלים אותנו אם זה זמן נוח לנו- הם פשוט קורים. לפני כניסת השבת? בשבת בבוקר? אחרי חצות? אל תישארו חסרי אונים. שירות אינסטלטור 24 שעות של החברה המרכזית לאינסטלציה ישלח אליכם בעל מקצוע בכל זמן, שיעריך את הבעיה ויטפל בה כדי שאתם תוכלו להמשיך מיד בשגרה.

לפנות אלינו בראש שקט ובלב שקט

מניסיוננו, לקוחות רבים אינם מבינים מה דחוף באמת ומה יכול לסבול דיחוי. חשוב שתדעו שיש נזקי אינסטלציה שהתיקון שלהם יכול לסבול דיחוי של כמה שעות או כמה ימים, ויש כאלה הדורשים טיפול מיידי. מה שבטוח זה שלא כדאי לסכן שטיחים ופריטי ריהוט אהובים בנזקי רטיבות, בעובש ובטחב. יותר מזה, הזנחה ממושכת יכולה לגרור נזקים כבדים יותר במבנה ולגרום להוצאות כבדות. מעוניינים בשירות אינסטלטור 24 שעות? דברו איתנו עכשיו.

מקצוענים מסביב לשעון- כל יום, כל השבוע, כל השנה

החברה המרכזית לאינסטלציה מזמינה אתכם ליצור קשר מיידי בכל שעה ולקבל שירות אינסטלטור 24 שעות ברמה שלא ציפיתם לה. כל האינסטלטורים המועסקים בחברה הם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה וחיים את העבודה יום יום. זקוקים לאינסטלטור במיידי? אנחנו בדרך אליכם הביתה או לעסק, ועד שנגיע ניתן לכם תמיכה טלפונית, ונדריך אתכם כיצד להתמודד עם המצב שנוצר.

אינסטלטור חירום

מתי נדרש שירות אינסטלטור חירום? מדוע חשוב מאד שגם השרברב הקבוע שלכם יספק שירותי חירום? מדוע אין להתפשר על פחות מאינסטלטור המספק שירותי 24/7 כולל בשבתות וחגים?

אינסטלטור חירום הוא אינסטלטור שעובד בכל עת, כל העת, אין לו יום ואין לו לילה, והוא בוודאי לא יגיד לכם "לא בשבת" כשתתקשרו ביום שישי בשעה 19:00 בערב. נכון, על פניו זה נשמע גרנדיוזי, ושם אתכם, לכאורה, בעמדת המנצלים ואותו בעמדת המנוצל, אבל זה רק לכאורה.

הידעתם כי חלק ניכר מהברזים בדירות בישראל הם ברזים ישנים ולא חזקים? הידעתם כי היו מקרים שלקוחות הוציאו בשוגג את צינור פליטת הברז מהמקום וגרמו לעצמם הצפה רבתי? הידעתם כי כשהעירייה שלכם מבצעת שיפוץ בביוב זה עלול לפגוע במערכת המים שלכם ולסתום לכם את הביוב? וכל אלו עוד לפני שציינו מקרים של כוח עליון, כמו פיצוץ צינור על ידי מי הגשמים ודומיהם. מסקנה: רוב תקלות האינסטלציה לא בשליטתכם, ולכן אינסטלטור חירום הוא איש המקצוע היחיד שנדרש לכם.

האם כל אינסטלטור חירום הוא איש המקצוע שלנו? כיצד בודקים את טיבו?

יש לבחון את הנסיבות לטיפול בתקלה, או ליתר דיוק: כיצד הוא מתכוון לטפל בה. אינסטלטור שנעזר בספירלות אלקטרוניות ולא מכניות לפילוס צינור עם סתימה, ונעזר במצלמות מים להשתלה בביוב וצילומו הוא אינסטלטור שגם עבודתו הפיזית צפויה להיות מהירה, כי כמו בכל תחום אחר, פלאי הטכנולוגיה משחקים כאן תפקיד חשוב. אינסטלטור שיעשה כל עבודה בצורה מכנית יכול גם להיות איש מקצוע טוב מאד, שלא תטעו, אבל מי שמשלב גם עבודת בוטיק וגם רכיבים אלקטרוניים בעבודה לבטח יספק לכם עבודה מהירה ויעילה.

כאשר אינסטלטור חירום מגיע מהחברה המרכזית לאינסטלציה – הבית בידיים טובות

החברה המרכזית לאינסטלציה עובדת רק עם עובדים מנוסים, המספקים שירותי חירום כל עת, כל העת על פי התקשרות הלקוח. החברה מחזיקה במחסניה ציוד טכנולוגי נדיר כמו מצלמות לצילום קווי ביוב, ספירלות חשמליות, ביובית ועוד מגוון אביזרים שיאיצו את קצב הטיפול בכם, ויספקו לכם בית עם מערכת מים תקינה בתוך זמן קצר.

אינסטלטור בשבת

מדוע חשוב שתמיד יהיה לכם אינסטלטור בשבת? למה למרות שחינכו אותנו להתחשב בעובדים בשבת, כפי שהיינו רוצים שיתחשבו בנו, אין לבחור בדרך זו את האינסטלטור הביתי שלכם בשום אופן? מדוע יום כמו שבת, בו רוב בעלי המקצוע אינם עובדים, עלול להוות סכנה ממשית לבית שלכם אם לא יהיה לצדכם מספר טלפון של אינסטלטור שעובד 24/7 ללא קשר ליום השבועי?

לתשומת לבכם!
אם נתקלתם במהלך השבת בתקלה במערכות האינסטלציה – אל תתמהמהו – פנו אלינו כעת!

כפי שאדם עלול לשכוח את המפתח, להינעל ולהזדקק למנעולן גם בשבת, זה עלול לקרות לו גם עם האינסטלציה הביתית: שבירת ברז בשוגג, שמובילה לדליפת מים ענקית, סתימת הכיור עקב אי נקיטת אמצעי זהירות וניקיון, וכד'. בשונה מתחום המנעולנות, בתחום האינסטלציה חשיבותו של איש מקצוע 24/7 אפילו אקוטית יותר, משום שגם דיירים מסודרים והיגייניים שמאד מקפידים לשמור על הצנרת עלולים למצוא את עצמם עם תקלות חמורות: כוח עליון עלול לפגוע להם בצנרת מבלי שעשו כלום אם למשל בחוץ משתוללת סופת גשמים שגרמה לפיצוץ בצינור עירוני המחובר לבית, או אם הביוב עולה על גדותיו עקב בעיות תשתית שלא קשורות לנעשה בבית. בשורה התחתונה, הימנעות מתקלות אינסטלציה אינה 100% תלויה בכם, ולכן יש סיכוי טוב שזה יקרה בשבת גם בלי שתרצו.

דוגמאות לתרחישי צנרת וביוב העלולים לקרות בשבת כאשר הכל סגור

החזקתם בחוזקה את הברז בזמן שטיפת הכלים. הוא ניתק ממקומו. נוצר חור בצינור, וסילון מים ניתח החוצה בלי שליטה.
ריח מסריח מופץ בכל הבית: גיליתם שאחד מפתחי הביוב שלכם מוצף ומציף את כל החדר המדובר.
סתימה בכיור: מאמצים לפתוח אותה עם פומפה עלו בתוהו.
לתסריטים האלה לא כדאי להגיע, אך הם עלולים לפרוץ בשבת: מוטב להצטייד מראש במספר טלפון של אינסטלטור בשבת, אליו תפנו במקרים כאלו.

שירות אינסטלטור בשבת מטעם ישראל שירותי ביובית: אמינות ואיכות!

בחברה המרכזית לאינסטלציה מועסקים מיטב האינסטלטורים, אשר נבחרו בקפידה בטרם נקלטו לשורות החברה. הם מועסקים בפריסה ארצית, ומספקים שירות 24/7, כולל בשבת. אינסטלטור בשבת מזמינים רק מהחברה המרכזית לאינסטלציה חברת אינסטלציה אמינה ומקצועית ונהנים משקט תעשייתי, עבודה מקצועית, שימוש באמצעים אופטיים לצילום קווי ביוב, ובאמצעים אלקטרוניים מתקדמים לפתיחת סתימות ביוב.

אם נתקלתם בבעיה הדורשת טיפול – פנו אלינו כעת לקבלת מידע נוסף ולהזמנת השירות!

אינסטלטור בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות בהן נתקלים לקוחות רבים הזקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב הינה צורך בשירות דחוף. מקרים של נזילות קשות, פיצוץ בצנרת או סתימה

אינסטלטור ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא כלי העבודה בהם הוא משתמש. כמובן, אתם לא צריכים לבדוק

אינסטלטור בראשון לציון

כיצד נדע להגיע אל אינסטלטור בראשון לציון שיעשה עבודה מעל ומעבר בצנרת הביתית? מהם הקריטריונים בימינו להגיע לאינסטלטור הטוב ביותר? אלו שירותי אינסטלציה חדשים ניתן

אינסטלטור במודיעין

כיצד נוכל למצוא אינסטלטור במודיעין אשר יתאים לביצוע השירות בביתנו? אלו תחומי ידע נדרשים לאינסטלטור על המבנה וסביבתו בטרם התחייבותו לבצע את המשימה לטובתה אנו

אינסטלטור בחולון

כמה גובה אינסטלטור בחולון? היכן ניתן למצוא אינסטלטור בחולון שעובד עשרים וארבע שבע? הצנרת של הבית שלנו היא נסתרת מעינינו, נעה מתחת לביתנו ובין קירותינו

אינסטלטור בגבעתיים

מתי כדאי לפנות אל אינסטלטור בגבעתיים? מדוע מומלץ לעשות זאת מוקדם ככל האפשר? שירותי אינסטלציה מוצעים כיום לכל רחבי הארץ והם מספקים מענה לצרכים שונים.

אינסטלטור בנתניה

מהן ההמלצות לבחירת אינסטלטור בנתניה? כיצד מומלץ לבצע את הבחירה, ובהתאם לאילו קריטריונים? מה מאפיין את קווי דמותו של איש מקצוע זה, וכיצד נדע מראש

אינסטלטור ברעננה

מיהו אינסטלטור ברעננה אשר כדאי ומומלץ להשכירו? כיצד נדע מהם סיכויי הצלחתו לטיפול בבעיה שהתגלתה בזמן מהיר ובמחירים נגישים – עוד לפני שראינו איך הוא

אינסטלטור ברמת השרון

אלו פרטים חשוב לדעת כאשר בוחרים אינסטלטור ברמת השרון? מה מייחד איש מקצוע טוב בעיר זו מאיש מקצוע ממוצע ומטה? מה החשיבות של הסתמכות על

אינסטלטור בפתח תקווה

אנשים רבים אשר נעזרו בשירות של אינסטלטור בפתח תקווה, ולא בדקו אותו היטב לפני או קיבלו אחריות על העבודה שביצע, מספרים כי לאחר זמן קצר

אינסטלטור בהרצליה

כמה גובה אינסטלטור בהרצליה? מי מספק שירותי אינסטלציה בהרצליה בצורה אמינה, שאוכל לסמוך עליה? היכן ניתן למצוא אינסטלטור בהרצליה עשרים וארבע שבע? בעיות בצנרת הן

אינסטלטור בכפר סבא

היכן ניתן למצוא אינסטלטור בכפר סבא? מי מספק שירותי אינסטלציה עשרים וארבע שבע בעיר? מה היא העלות של אינסטלטור בכפר סבא ולמי כדאי לפנות? כולנו

אינסטלטור בהוד השרון

אילו שירותים מציע אינסטלטור בהוד השרון? מתי מומלץ לפנות אליו? אינסטלטור מקצועי ומיומן הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה במקרים של בעיות אינסטלציה קלות או מורכבות.