ביובית בגבעתיים

מתגוררים בבניין מגורים גדול, הסובל מבעיות של סתימת ביוב אחת לתקופה? מחפשים פתרון מקצועי במקרים של סתימת ביוב מאסיבית במיוחד? אם כן, שירותי ביובית בגבעתיים יכולים להיות המענה הנכון ביותר עבורכם. שירותים אלה, המותאמים לעיר גבעתיים, על כל שכונותיה, כוללים שימוש בביובית גדולה, המדמה את פעולת הביוב. מדובר ברכב גדול, המגיע ישירות אל מקום הסתימה ובעזרת שאיבה חזקה מאד שואב וממוסס את הגורמים לסתימה או לחלופין מזרים מים בלחץ גדול.

מה כוללים שירותי ביובית בגבעתיים?

שירותי ביובית בגבעתיים כוללים כאמור הגעה עם רכב הביובית הגדול אל המקום שבו קיימת הבעיה בביוב. שירות זה מתאים במקרים של סתימה מאסיבית מאד במבנים גדולים, בשכונות לעיתים וגם במרחבים ציבוריים. בין אם מדובר בסתימה באזור פארק עירוני, בין אם באזור של כמה מבני מגורים צמודים או בין אם אפילו בקניון גדול בעיר, שירותים אלה, המוצעים על ידי המומחים של החברה המרכזית לאינסטלציה, מספקים את המענה המושלם לכל בעיות הביוב.

כיצד פועלת הביובית?

ביובית פועלת בדומה לפומפה שבה רבים מאתנו נעזרים בבית במקרה של סתימה בביוב. היא מבצעת תהליך של יניקה ושואבת אליה את מי השופכין הגורמים לסתימה. הדבר נעשה בלחץ גבוה מאד באמצעות צינורות מיוחדים המחוברים ישירות אל הרכב. שירותי ביובית בגבעתיים מתאימים גם לצורך תחזוקה שוטפת של קווי הביוב. כדי למנוע סתימות מאסיביות מאד, שהטיפול בהן לעיתים עשוי להיות מורכב, אפשר להיעזר בשירות זה לצורך שטיפת קווי הצנרת באמצעות הביובית. שטיפה שכזו מונעת סתימות עתידיות ועוזרת לשמור על קווי הביוב נקיים מגורמים שונים כמו לכלוכים, שורשים של עצים ועוד.

הפנייה אל המומחים בתחום – מענה מקצועי וזמינות מרבית

אנחנו, בחברה המרכזית לאינסטלציה, מעמידים לרשותכם שירותי ביובית בגבעתיים, המתאימים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו מציעים לכם מענה מקצועי ואמין מאד ושירות אדיב ומהיר. כדי לספק לכם זמינות מרבית, אנו נדאג להגיע אליכם ישירות ולטפל בבעיית הסתימה הקיימת באמצעות הביובית.

נתקלתם בבעיה בביוב? אל תחכו עוד רגע נוסף, פנו אלינו לטלפון 1700-55-02-02 כבר עכשיו ואנו נגיע אליכם בהקדם האפשרי!