החלפת צנרת ביוב

איך תדעו אם הצנרת שלכם התעייפה?

מתחת לשיכונים הוותיקים ברחבי הארץ יש מערכות ביוב שעובדות שנים על גבי שנים בחריצות ובעקביות. לעיתים אלה מערכות ניקוז וביוב בנות עשרות רבות של שנים, אשר עומדות בעומסים עצומים ובכוחות המופעלים עליהם מבפנים ומבחוץ. לאורך השנים, אנו בחברה המרכזית לאינסטלציה מלווים את לקוחותינו הנאמנים ותומכים במערכות ביוב והניקוז שלהם: ניקוי הקווים והבריכות מסתימות, מחדירת שורשים וטיפול שוטף בקווים. כאשר מתברר שהתיקונים הופכים להיות תכופים מדי, והצנרת הישנה אינה מתפקדת בצורה ראויה, אנו ממליצים על החלפת צנרת הביוב. שיפוץ כולל והחלפה של צנרת הביוב מתבקש כאשר המערכת מתבלה, מאבדת את אמינותה ודורשת תחזוק בתדירות שאינה סבירה.

מה עובר על הצנרת שלכם?

החברה המרכזית לאינסטלציה מומחית בטיפול בכל סוגי המפגעים האופייניים לצנרת ביוב שנשחקה:

  • החלפת צינורות שניזוקו כתוצאה מהתמוטטות של קו
  • החלפת צינורות שהתנפחו והתעוותו והם אינם מסוגלים להוליך את זרם המים בתוכם
  • החלפת המחברים והאטמים המחברים בין חלקי הצינור השונים
  • החלפת צינורות בגלל נזקים שנגרמו על ידי חדירת שורשים תוקפנית במיוחד, כאשר לא ניתן יותר לשחזר את הצינור
  • החלפת צינורות בגלל בלאי שלהם בגלל תנאי הקרקע או התזוזות של הקרקע

תמ"א 38 סיבה מצוינת לחדש את צנרת הביוב

בשנים האחרונות, הפופולריות הגוברת של הרחבות תמ"א, העלתה את הביקוש להחלפה ולחידוש צנרת הביוב. תוכניות תמ"א מאפשרות להרחיב דירות קיימות ולהגביה בניינים. בתנאים החדשים שנוצרים החלפת צנרת הביוב כדי שתעמוד בעומסים החדשים ובסטנדרטים של בנייה רוויה היא צורך מתבקש. החברה המרכזית לאינסטלציה עובדת בצמוד לקבלנים המתמחים בתמ"א ומתמחה בשדרוג, בשיפוץ ובהחלפה של החלפת צנרות ביוב בכל רחבי הארץ. תראו בזה הזדמנות ולא רק עול: החלפת צנרת הברזל הישנה תעלה את איכות החיים שלכם ותעניק לכם שנים ארוכות של שקט מסתימות קשות, חסימות, דליפות והצפות. מהניסיון שלנו, שיחות  מקדימות עם ועד הבית, תיאום ציפיות והסכמה על הצורך בהחלפת קווי ביוב, תורמים להצלחת התהליך.  

מי פה חופר? החלפת קווי ביוב בשיטות המתקדמות ביותר

החברה המרכזית לאינסטלציה תחליף את קווי הביוב שלכם בלי לייצר מהומה מיותרת בשכונת המגורים. השיטות המתקדמות שלנו מאפשרות להחליף קווי ביוב תוך פגיעה מינימלית בדשא, בשבילים או בדרכי הגישה. כיום אפשר לזהות את מוקדי הבעייתיות של הצינורות הדורשים החלפה על ידי שימוש במצלמות חכמות. איתור הצינורות הבעייתיים מאפשר לנו להסתפק בחפירות נקודתיות ומינימליות בקצוות של הצינורות הפגועים. לאחר החפירה, אנו דוחפים לתוך הקו הפגום, באמצעות מכונה הידראולית, צינור חדש ועמיד המיוצר בטכנולוגיות חדשות. הצינור החדש מפלח את הצינור הישן תוך שהוא מתקבע במקום המדויק בו הוא עמד.

מחויבים לעבוד עם הצנרת הטובה והעמידה ביותר לאורך שנים

מערכת אינסטלציה ישנה, שנבנתה לפני עשרים שנה ויותר, עשויה מברזל. גם התשתית שעליה נבנו הצינורות לעיתים קרובות רעועה: תזוזות של הקרקע, בעיות שורשים וחלודה ועוד, פוגעים בצנרת ויוצרים פיצוצים רבים. בין אם מדובר בהחלפת צנרת ביוב למטרות של צריכה פרטית או למטרות צריכה ציבורית, זוהי מערכת שנידונה לשחיקה מתמדת. לכן, אנו שמים דגש על שימוש בצינורות העומדים בתקנים המחמירים ביותר. מאחר והחלפת צנרת ביוב מתבצעת לעיתים רחוקות, אנחנו ממליצים לא לחסוך באיכות הצנרת, ולבחור בצנרת המתאימה ביותר לפרויקט שלכם. המרכז הישראלי לאינסטלציה עובד עם מגוון הצינורות האיכותיים ביותר הקיימים כיום בשוק. יש לנו התמחות בעבודה עם כל היצרנים המובילים, ואנחנו נשמח להציע לכם מספר אפשרויות לבחירה:

  • צנרת מגולוונת – עשויה ברזל מגולוון העמיד בפני קורוזיה, ובנויה בצורה של צינור בתוך צינור, כך שהצינור הפנימי, המוביל מים, מוגן בפני תנאי הסביבה. הצנרת עמידה בפני חום ולחצים.
  • צנרת נחושת – יתרונה העיקרי בעובדה שהיא מונעת הידבקות משקעים על דפנותיה. צנרת טובה מאוד, דורשת מיומנות בהרכבה.
  • צנרת מולטיגול או צנרת פי.אס. – שתיהן משלבות בין גמישותו של הפלסטיק ועמידותו של הברזל, ובאמצעות מספר שכבות מעניקות עמידות גבוהה לאורך זמן בפני פגעי הזמן וגם בפני קורוזיה.

לקבלת ייעוץ להחלפת קווים או צנרת ביוב ללא התחייבות צרו עימנו קשר.

 

החלפת צנרת ביוב                              החלפת צנרת ביוב

 

 

פתיחת סתימות ביוב  |  שורשים בביוב | צילום קווי ביוב | החלפת צנרת ביוב | ביובית | חברת אינסטלציה