צילום קווי ביוב

מול המצלמה... מומחים בצילום צנרת ביוב

המצלמות החדשות הביאו לקידמה עצומה בענף האינסטלציה. הן פתרו את הצורך בניחושים ובשבירות מיותרות. כיום אפשר להכניס סיב אופטי לכל צינור בכל קוטר, ולקבל אינדיקציה למגוון רחב של תופעות: סדקים, שברים, סתימות, עיוותי צורה של הצנרת, איתור חסימות ואיתור נזילות. בזכות המצלמות, החיים שלנו ושל לקוחותינו השתנו ללא הכר.

הטכנולוגיה החדשה לא פותרת בעצמה את הבעיות. צילום קווי ביוב וצנרת יעיל לאבחון תופעות, ומונע שבירה והרס, אבל עדיין נדרש אינסטלטור מיומן ומקצועי לפתור את הבעיות. בדיוק כמו שצילום הרנטגן הוא רק תחילתו של אבחון רפואי, גם השימוש בצילום באינסטלציה יעיל כל עוד משתמש בו אינסטלטור מהשורה הראשונה. 

צילומי ביוב לכל מטרה, ובכל אמצעי הצילום הקיימים

צריכים הערכה של קו צנרת בשבילכם? בשביל ועד הבית? בשביל שמאי או חברת ביטוח? החברה המרכזית לאינסטלציה מתמחה במתן דו"ח מפורט על מצב הצנרת מלווה בצילום פנים הצנרת ובסרטון. אנו מצוידים גם במצלמות רובוטיות מתוחכמות הפועלות באמצעות שלט, מבצעות סיבובים של 360 מעלות, ימינה ושמאלה, למטה ולמעלה, מגדילות בעשרות אחוזים את המידע שהן קולטות, ומיועדות לתת מידע מדוקדק מתוך הצינור במקומות שמצלמות רגילות אינן יכולות לצלם: במדידת שיפועים בצינורות, בבדיקה של מחברים, בבדיקת מערכת הצנרת הראשית בבניין וההתפצלות של הצינור לכל דירה ועוד.

בכל אבחון של בעיות בצנרת ביוב, מרזבים או ניקוז נגיע לתת לכם תמונת מצב עדכנית עם ציוד הצילום המתקדם ביותר. זקוקים לייעוץ? צרו איתנו קשר ללא כל התחייבות.

 

 

 

 

     צילום קווי ביוב            צילום קווי ביוב

 

 

פתיחת סתימות ביוב |  צילום קווי ביוב | ביובית | החלפת צנרת ביוב | חברת אינסטלציה | שורשים בביוב |