שיפוץ והחלפת בריכות ביוב

מתלבטים בין שיפוץ בריכה או החלפה? אנחנו מתחייבים לשמור תמיד על האינטרסים שלכם

רוב בריכות הניקוז העשויות בטון זקוקות לשיפוץ ורענון מדי כמה שנים. הרבה לחצים מופעלים על בריכת הביוב המנקזת את הפסולת מתוך הצנרת: כוחות תת קרקעיים, תזוזות של האדמה ושורשים החודרים לסדקים וגורמים לבלאי ולשחיקה. לאורך השנים הכוחות הפנימיים והחיצוניים הפועלים על בריכת הביוב מחלישים אותה, וגורמים לשקיעה שלה ולשבירתה. 

אנחנו בחברה המרכזית לאינסטלציה שואפים לא להכניס את הלקוחות שלנו להוצאות מיותרות. ברוב המקרים נעשה הכל כדי להשמיש בצורה טובה את הבריכה הקיימת. אנו ממליצים על החלפת בריכה רק במקרים שהבריכה הישנה לא ניתנת בשום אופן לשיפוץ, וכאשר השקעת המשאבים היא לשווא. לכן, ברוב המקרים נמליץ לכם לשפץ את הבריכה הקיימת, לחזק ולנקות אותה, ולמרוח עליה חומר אורגני נוגד שורשים. במקביל נמליץ גם על חיטוי הבריכה בחומרים מחטאים, המפחיתים את פעילות הגזים הרעילים הנוצרים בבריכה. מניסיוננו עם מאות לקוחות ניתן להשקיע ולתחזק  את מערכת הניקוז הקיימת לאורך זמן כדי להימנע מהוצאות מיותרות.

יש לכם בריכה מחודשת? שמירה על שגרה בניקיון צינורות הניקוז המובילים לבריכת הביוב, תאריך את חייה. וכמובן, אם זיהיתם אפשרות לסתימה בביוב, הקפידו להזמין אינסטלטור כדי למנוע לחצים מיותרים על הבריכה.

החלפת בריכת ביוב

שוקלים להחליף את בריכת הביוב? אל בריכת הביוב נכנסים הצינורות מהשירותים והמטבחים, ויוצאים ממנה צינורות לתחנת הניקוז הבאה. זוהי מערכת מורכבת הדורשת הרכבה מקצועית. אבל לפעמים אין ברירה אלא להחליפה. במקרים בהם בריכת הביוב עברה תיקונים של שברים וסדקים רבים, הדפנות שלה נחלשו ונראה כי אין זה כדאי להשקיע בה יותר, נמליץ לכם על החלפתה. החלפת בריכת ביוב דורשת השקעה כספית גבוהה יותר, אך תעניק לכם תשתית ניקוז חדשה ושקט לזמן ארוך. בחברה הישראלית לאינסטלציה חשוב לנו להקפיד על כל פרט קטן כגדול:

  •  קיבוע מושלם של הבריכה לקרקע - על הבריכה להיות מקובעת בצורה טובה לקרקע כדי שלא תזוז. לעיתים מיקום הבריכה נמצא מתחת לבניין, במקום שהנגישות אליו אינה טובה, והעבודה דורשת מאמץ מיוחד.
  • המלצה על הבריכה המתאימה לכם ביותר - בחירה של בריכה מתאימה מבחינת הגודל והחומר ממנו היא עשויה. כיום מייצרים לצד בריכות הבטון בריכות מפלסטיק.
  • התקנה מיומנת של הצינורות היוצאים והנכנסים לבריכה – למניעת זליגות ודליפות

מעוניינים להחליף את תשתיות הביוב לחדשות? צרו עימנו קשר ונשמח לייעץ, ולתת לכם הצעת מחיר תחרותית.